Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Velika zadnjica,mlahava stegna,strije

Velika zadnjica,mlahava stegna,strije

Pozdravljeni!
Sem 14-letno dekle ki ima težave s težo,veliko zadnjico in stegnami ter strijami.Zanima me ali obstajajo kakšni jedilniki pri kateri se bi znebila odvečne maščobe na teh kritičnih mestih.Prosila bi vas če ji lahko napišete.Zanima me tudi če obstaja kakšna krema ,pri kateri lahko izgubiš strije ali pa saj malce izginijo.Pa še nekaj zanima me ali abtronic (top shop) morda res deluje.Že v naprej se vam lepo zahvaljujem

Diana

Diana,

Glede abtronica… poglej odgovore na forumu, ker jih je kar nekaj. Obstaja odlična krema za strije, ki jo dobiš v vseh Slovenskih lekarnah, priznanega francoskega proizvajalca VICHY Action integrale vergetures. To je krema za preventivo in korekcijo strij. Pa mandljevo olje je tudi ful dobro.

Kako shujšati v spodnji del pa je tudi že bilo odgovorjeno. Prosim, poglej starejše odgovore. Sama dieta, pa bo premalo… brez treninga, ne boš dosegla, to kar si želiš. Z prehrano lahko le zgubiš na teži, oblikovati čvrstih nog, in zadnjice pa ne moreš.

LP,
Goran

Obstaj krema, ki jo dobiš v vseh Slovenskih lekarnah, priznanega francoskega proizvajalca VICHY

New Report

Close