Najdi forum

Katja, prosim za telefonsko številko “tvoje” vedeževalke na moj mail.

LP, taja*

Meli , a se zavedaš , kako čudno si tole argumentirala ?!
Glej , če verjameš , da ti je je vse usojeno , koga vraga ti je treba hodit k vedeževalki , da ti to pove ? Saj se bo itak zgodilo , ne glede na to , če ti veš ali ne . Če ti je usojeno , tega ne moreš spremeniti – si zapisala . Kako je potem ta reč z zdravjem in službo ? A potem ti nekaj stvari le NI usojenih in na njih kljub vsemu lahko vplivaš ?!
In če verjameš v vnaprej določen potek dogodkov , a te vedenje o vsem tem ne obremenjuje in plaši ?!

Sprašujem te , ker mi je tako razmišljanje tuje in ga ne razumem.
Življenje imam rada v svojih rokah in če mi ne gre vse tako , kot si želim , se borim in trudim , da bi spremenila , kar je v mojih močeh.
lp N.

Ne ve, ker ne vem od kod si Ti. JAz sem iz naše zafurane in zaplankane prrstolnice. PA Ti?

Žal se moja želja, kljub močnemu verovanju ni uresničila, čeprav mi jo je ona napovedala.

In … žal se nikoli ne bo mogla uresničiti, ker je oseba, katere se je to dotikalo
žal … meni zelo žal … že pokojna. Nikoli se ne bo mogla uresničiti, nikoli …
čeprav bi rada, nikoli …

Če ti je nekaj usojeno potem tega ne moreš spremeniti. Usoda je usoda. Spremeniti na bolje se ne da. Lahko to malo razložiš?

Najbrž sem slabo prebrala vse skupaj , ampak zdelo se mi je , da se pogovarjate o vedeževalki iz prestolnice naše zafurane goriške pokrajine 🙂
In da si bila pri njej. Pa sem sklepala , da si naša 🙂

lp N.

slutim da bo ta post dobil odgovor …vidim, da bo jutri vsaj nekdo postal na medovernetu … jutri bosh mogla it na wc … enkrat bosh umrla ….vidm ja …

:)))))))))))
Dej , pošlji mi naslov , ti vse točno napoveš :)))
lp N.

vidm da bo Nikita praznovala v roku enga leta rojstni dan …. in jutri bosh tudi dihala in gledala … malo bolj megleno vidim ali bosh srechala princa ali ne …ima pa sigurno dve nogi in glavo …to je pa vse …za vech bosh morala plachati 😉

Ja 090-zonezleht …dobite tm vse podatke mojga transakcijskega rachuna …pol se lahko shele pogovarjamo naprej 🙂

Dej , ma to ne gre !
Jest sem pa upala , da se plačuje v naturalijah 😉
Drugač pa – yeeesss , spet vse točno , ma to ni res , he , he !

kakorkol …sam da se placha
$$ still rules the world 🙂

no pa she eno zastonjkarsko : vidim, da imate pri vas sedaj dan! in po dnevu bo prishla noch …to vidim preklemansko dobro!

pa ne pozabi, kaj sem ti vse zastonj povedal in tako svojo notranjo energijo izchrpal 😉

Ti samo povej , kako naj ti povrnem !
Vse nardim ;)))
Ker zdej prec bolj jasno vidim… da je dan , namreč 😉

* N.

Ne, pogovarkali smo se o vedeževalki iz Avbra.

Torej včesar sem naletela na njenega soseda, ki je povedal, da je gospa še živa, da pa je zelo stara in močno naglušna, tako da ne ve koliko še dela.LP

Jaz bi vedeževalke okarakterizirala v dve skupini : vedeževalke,ki se vedeževanja iz kart naučijo, uporabijo malo svoje domišljije, ti dobro “naložijo” in potem še dobro kasirajo. Druge pa so po mojem jasnovidke. Karte ali kavno usedlino uporabljajo samo kot pomagalo. Jaz sem bila pri eni v Krškem-gospa je žal že pokojna. Poleg preteklosti, mi je dobro napovedala tudi prihodnost. Presenetilo me je, ko mi je točno opisala mojega očeta, lokacijo naše hiše. Mimogrede mi je omenila, da bi lahkon samo s pomočjo kart sama prišla do mojega doma, ne da bi koga spraševala. Takoj sem ji to verjela, potem pa bolj ko sem razmišljala, bolj sem bila prepričana, da ji karte pri tem ne bi nič pomagale, ampak slika v njenih mislih, ki bi jo vodila do nas.

Lp
Senja

no a je bla potem tudi noch ? :))) vidsh ti to …pa nej ti bo bom she malo u kuglo pogledal : vidim, da bosh v prihodnjih dneh tudi tipkala po tipkovnici ..in danes bosh skoraj zagotovo jedla … in odgovorila bosh na ta post …..in nekdo te bo pozdravil … dogajalo se bo dosti zadev okoli neke stvari.

evo pa da ne bosh rekla da nism dobra dusha 🙂

Ojla,

a mi lahko poveš tel.številko ali pa naslov te “tvoje” šlogarce.

Hvala

Ojla,

a mi lahko poveš tel.številko ali pa naslov te “tvoje” šlogarce.

Hvala

Šla sem enkrat (pred dobrimi tremi leti)k Maruči in me je tako nalagala, vse je “zmeštrala”. trdila je, da sem noseča, pa temu sploh ni tako, ter da je moj oče še živ, čeprav je malo pred tem umrl. O službi, zakonu,itd. pa je tudi vse narobe napovedala, saj je bilo do sedaj vse čisto drugače. Pa še nesramna je bila. Upala pa si je zaračunati 10 000 sit. Ne priporočam vam obiska pri njej.

Doroteja!!

Lepo bi te prosila za njen naslov, ker res nimam sreče z vedeževalkami me strašno zanima.

Že vnaprej se zahvaljujem

Nives

New Report

Close