Najdi forum

Ta v Avber-ju je tista pri kateri sem bila pred 10 leti.

Mi javiš tvoj mail oz. kam ti lahko javim njeno tel. št.
Ona je iz N. Gorice, pride na primorsko pa tudi drugam hodi. Najbolje jo je poklicati in se z njo dogovoriti.

[email protected]….hvala ti…

večkrat sem bil pri vedeževalki in mislim, da mi zelo pomaga. hodim 1x mesečno in dobesedno mi svetuje, kako naj izpeljem posel in tudi moje zasebno življenje. mislim, da ta vedeževalka rešuje moje težave.

Uh, jest se takozvanih vedeževalk zelo bojimmmmm, nočem vedeti nič. Pa tud prepričana nisem, če jim lahko verjamem.

Ej pri teli sem jaz bla.In sem zelo zadovoljna.Samo številke in to nič nimam.Vem le,da je bla v eni od stolpnic.

Jaz sice rnisem bila pri njej, slišala pa sem, da je odlična. Vsekakor pa sem prepričana, da človek lažje krmari med življenjskimi čermi, če se posvetuje s kako odlično šlogarco.

Prosim vas, še meni kak naslov, telefonček….hvala

Naj se vam najprej zahvalim za odgovore.

Moram priznati, da ste me kar zagreli, bo treba kakšno obiskati.

Prosila bi, če mi lahko napišete številko ali naslov od teh “dobrih” seveda.

Hvala lepa.

A bi lahko lepo prosim
se na moj mail poslali kaksen telefon od tistih dobrih vedezevalk.
Hvala, pozdravcek!

Tudi jaz sem zanjo slišala, da je odlična, saj k njej je hodilo – ne vem, če še hodijo – full italijani. Zato sem se tudi opogumila in šla k njej. Povedala mi je nekaj stvari o takratni situaciji , ki so bile prave, vendar za prihodnjost, …?? Se glih ni vse uresničilo kot je dejala, čeprav bi si, in sem si močno želela, da bi se uresničile. pač ni bilo tako.

Je pa ta gospa že takrat bila zelo stara, pa me prav zanima kako je z njo oz. če je še živa, vendar kot praviš je verjetno še.

Jaz sem spoznala neko gospo, ki mi je ponudila vedeževanje. Videli sva se prvič, pa mi je vse prav povedala: preteklost, sedanjost in prihodnost. Sicer mi je za prihodnost povedala take stvari, da sem komaj zadrževala smeh, pa se je vse uresničilo. Je pa meni ta gospa že na začetku rekla, da mi želi prerokovati, vendar ji ne smem nič plačati, nikakor se ji ne smem zahvaliti, ker bi potem izgubila svojo moč. Prerokuje še danes, ampak samo takrat, ko nekoga vidi in (kot ona pravi) nekaj začuti. Ne vem, ampak jaz ji verjamem.
Je pa seveda ogromno takšnih, ki služijo na ta račun, pa nimajo nič drugega kot dar govora.

Lp, Yo

vidim v kugli, da bosh v naslednjih dneh brala med.over.net in da bosh jutri vstala in da bo v naslednjem mesecu nekdo, ki te bo prizadel …in vidim da nekdo odgovarja na tvoj post ….

Od kje pa je ta gospa?

Pa tudi jaz bi prosila za naslov. Hvala.

LP Tana

He , he , 100 % zadetek :)))

Kaj se vam ne zdi, da je življenje nepredvidljivo. Zakaj vedeževalke? Jaz pa nikoli ne bi hotela vedeti kaj se mi bo v življenju še zgodilo. Ni zanimivo. Sicer pa vedeževalkam tako ne verjamem. Svoje življenje vodim sama, če pa se mi kaj zgodi je tu usoda in vedeževalka zraven nima kaj iskat. Tudi če bi bilo res, da zadanejo, ne bi hotela svojega življenja razgaljati pred tujo osebo in to še plačevati.
Lep preostanek dneva vam želim, naj se vam zgodi kaj nepredvidljivega in seveda veselega.

Spomladi je bila zanelsjivo še živa, ker sem govorila z nekim njenim sosedom in je to potrdil. Ga bom ob priložnosti spe tpovprašala. Kar pa zadeva uresničenje pa še malo počakaj, Nekatere stvari se zelo zavlečejo. Jaz nisem bila pri njen, ampak pri drugi, ki je tudi zelo odlična. Ena napoved, ki sem si jo močno želela, se je zelo vlekla, da sem že rekla, da je gotovo mimo uskela.a Potem se je pa kar anenkrat uresničila, ko sem že mislila, da ne bo nič. Pa še nekaj. Moja izkušnja, če se ločuješ ne potrebuješ nobenega odventika, če imaš za seboj dobro šlogarco, ki te vodi in svetuje prave poteze in prasvi trenutek, da jih uresničiš. Jaz vsaj ne jemljem šloganja kot napovedovanje prihodnost, ampak kot svetovanje pri odločanju. Moje izkušnje so odlične in pri pomembnih odločitvah vedno preverim, kako in kaj.

Saj v tem je ravno finta, vedeževalka ti napove to kar ti je usojeno, saj tega tako ali tako ne moreš spremeniti. Gre pa potem za druge stvari npr. službo, kaj lahko narediš, da bo bolje, potem na zdrav. področju….. ( no vsaj tako mislim)

Zinka , pa ne , da si moja someščanka :)))

Lep dan ti želim – tak , kot je tu pri meni :)))
N.

New Report

Close