Najdi forum

Večina ljudi mi gre na živce

Tudi jaz nisem preveč družaben. Ok, ne da mi gredo ljudje na živce, samo ni mi za imet skoz neke random pogovore z nekimi ljudmi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ali ste opazili,ali to samo kak dan pride tak..alu he to vsak dan.

Ali ste opazili,ali to samo kak dan pride tak..alu he to vsak dan.

To je čisto normalno 🙂 Najverjetneje si zelo introvertiran človek in pač ne moreš prenašati ljudi za dolga časovna obdoba. Imam isti problem.

to je normalno, tudi meni gredo večinoma časa večina ljudi na živce. veliko nas je takšnih.

[img] https://teeshirtpalace-production.s3.amazonaws.com/spree/images/ILC456-BLACK-AT/large/ILC456-BLACK-AT.jpg?1547693295%5B/img%5D

De omnibus disputandum..

Super to 😄 to sem doživljala, ko sem imela službo prodajalke. Veš kako je, ne vibriraš na isti frekvenci kot ostala masa ljudi. Nč narobe. In nima smisla se dobivat na nekih pijačkah če ni tiste prave povezave, spontane iskrene. Ker tako druženje te samo izčrpava. Zato ti pa grejo na živce. Človeški um blebeta nesmisle vn in kup informacij, ki jih verjetno zaznavaš za brezvezne. Edino veš kaj se poskusi naučit.Sprejemat ljudi na splošno taki kot so, v vsamem jedru smo vsi na nek način povezani. To je pač učenje nekega sočutja do drugih. In še nekaj za razmislek: To kar te moti pri drugih, obrni navznoter in poskusi ugotovit kaj moraš razrešit pri sebi,da te to ne bo več motilo. Poskusi gledat drugega, kot da bi bil drugi tvoje ogledalo. Lp

Nikoli nisem bil sicer pretirano družaben tip človeka, če že enega,dva res prava prijatelja, velikih družb pa nikoli nisem maral. 5 let sem delal z ljudmi do pred kratkim, ko sem dal odpoved in ja mislim podobno, kot avtor. Manj, ko jih vidim raj jih imam. Uživam sam s seboj v svojih hobijih in ostalih stvari, ki me osrečujejo.

New Report

Close