Najdi forum

Vaši najljubši parfumi

GUCCI!

Poleti: Eau d’ Eden
Pozimi: Lanvin

za mojega moškega: Versus (moder)

Dolce Gabanna – light blue

D&G By parfumska voda (tigrasti), Cashmir, Dallimania, CD – Addict, Givenchy – Hot, Givenchy – Organza Indepence, Anna Sui – Sui dreams, … pa še bi lahko naštevala.

Laura – laura biagotti.

Indijan Summer – rumen, pa ga žal nimajo več.

Davidoff – COOL WATER

LP

Forever and ever , je pa to limitirana izdaja , jaz sem si ga kupila ravno pred kakima dvema mesecema , v Mullerju v BTC in je bila zadnja škatlica 🙂

Sicer pa prisegam na Diorja – za pozimi Hypnotic Poison , za pomlad navadni Poison , Dolce vita in tale tanovi.
Za zelo posebne priložnosti pa Muglerjev Angel , za običajne Angel Innocent , nasplošno pa še Cacharelova Gloria.

Škoda, jaz sem pa načrtovala, da mi ga bo lubi konc leta kupil za rojstni dan.

No , poskusi pogledat še kje – recimo Maksi , saj Ljubljana je velika , ni vrag , da se ne bi nekje skrivala še ena samcata steklenička 🙂

Aja – še tole , zelo podoben vonj ima tudi novi Lalique Tendre kiss ali pa Lancomov Miracle . No , vsaj na moji koži diši zelo podobno. Sklepam , da bi bilo tudi pri tebi tako , ker vidim , da imaš podoben okus kot jaz – mmmmm, sladko , z malo popra:)
lp N.

Preizkusila že veliko vrst, le dvema se ne morem in se najbrž ne bom izneverila: Angel in Kenzo!

marija (1)

moj pa sculpture…jamieee

To pomeni, da omamno dišiš. Verjetno povsod.

To pomeni, Jure1, da skušam omamno dišati ….. tam, kjer želim dišati ! Kjer si ženska želi moškega poljuba, tja nanese kapljico dišave …..

marija (1)

Ah no ja, danes sem dobila v dar še enega, ki sem ga že skoraj pozabila, ker je toliko let nazaj, kar sem ga uporabljala, diši pa prav tako zelo lepo: TRESOR !

marija (1)

Mmmm, kako omamno in vznemirljivo, draga Marija.

Jaz sem imela dolga leta najljubšega Valentino Donna Born in Roma, sedaj  Parfums de Marly Delina La Rosée. To so sadni vonji. Sicer pa odlično svetujejo na https://mojparfum.si/.

New Report

Close