Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija Vaše mnenje glede kirurgov?

Vaše mnenje glede kirurgov?

Sama sem imela s Čoklovo porazno izkušnjo. Poslušala je malo, obljubljala veliko, naredila pa zgolj precej škode. Odsvetujem.

Ker sem njeno napako poskušala na vsak način popraviti, sem obiskala tudi Planinška in Fabjana (oba sta bila, zlasti prvi, precej naduta in me zaradi moje mladosti obravnavala z ‘ah ti mali deklič, pa saj ni treba, da ste vse kot iz revij’ odnosom). Kar ni bilo le neprofesionalno, temveč glede na mojo težavo in željo tudi precej nepotrebno, in zato žaljivo.

Nazadnje sem prišla do dr. Onišaka, in pri njem ostala. Prijazen je, človeški in skromen, ob tem pa ohranja zdravo kmečko pamet (jasno opaža razliko med popravkom in pretiranimi posegi, ter sklepa, da je pacientov cilj neopazna korekcija neestetskega elementa na telesu ali obrazu).

Srečno vsem pri izbiri pravega kirurga.

Pozdravljeni,

ima kdo izkusnjo s sekundarno operacijo nosu in ali priporocate kaksnega kirurga pri nas?

Hvala

Bila pri dr. Onišaku zaradi korekcije nosu. Rezultat katastrofa – ena stran nosu vdrta, konica nosu v desno, oteženo dihanje skozi nos, ena nosnica bolj zoožana kot druga. Dr. ni nič priznal in mi ponudil le korekcijo dihanja. Toliko o prijaznem in sočutnem dr. Onišaku.

Jaz pa sem bila pri prof. Arnežu in mi ni žal. Korekten, prijazen in z njegovim delom sem zadovoljna.
Je velik strokovnjak, ne vem pa, zakaj se ga v SLO tako malo omenja.

Hej

Jaz sem bila pri dr. Repežu.
Zelo zadovoljna!! Najboljši kirurg ever!

Pozdravljeni,

komentiram veliko let pozneje, kar dokazuje, da dr. Božikov še zmeraj ostaja profesionalen in predvsem preprost in spoštljivo prijazen. Tudi sama sem bila na korekciji brazgotine po kirurškem posegu pri enem drugem plastiku ( raje ne povem) kar sem seveda tudi drago plačala … zadevo mi je samo poslabšal. Po nasvetu moje zdravnice sem se odločila obiskati dr. Božikov … čeprav je tak poseg plačljiv, me je prijazno sprejel.
Vse pohvale.

Pozdravljeni,

komentiram veliko let pozneje, kar dokazuje, da dr. Božikov še zmeraj ostaja profesionalen in predvsem preprost in spoštljivo prijazen. Tudi sama sem bila na korekciji brazgotine po kirurškem posegu pri enem drugem plastiku ( raje ne povem) kar sem seveda tudi drago plačala … zadevo mi je samo poslabšal. Po nasvetu moje zdravnice sem se odločila obiskati dr. Božikov … čeprav je tak poseg plačljiv, me je prijazno sprejel.
Vse pohvale.

Čudijo me vse te pozitivne ocene dr. Božikova. Dvakrat sem se posvetovala z njim – in sicer zato, ker sem na podlagi ocen pač sklepala, da je imel prvič slab dan. Nope. Neprijazen, nadut, ‘daj že zgini’ odnos. Ko sem ga vprašala o določeni terapiji, ki jo ponujajo na kliniki, mi je rekel, ‘naj si preberem na spletu’. Računal mi je seveda poln posvet. Pojma nimam, kakšne so njegove kirurške sposobnosti. O temu ne bom sodila, ne bom pa tudi nikoli izvedela, saj je zdravnik, ki ima že ob posvetu tak odnos, recept za grozljivko, če se zadeve ne izidejo, kot bi se morale.

Pozdravljena,me zanima,zdaj po enem casu,a ti je zal da si povecala prsi?

New Report

Close