Najdi forum

Tjazy!

Tvoje celotno sporočilo je iz posta v post drugačno in razlaga še vse kaj drugega kot samo to, da moraš biti iskren do partnerja!

Seveda sem razumela, po svoje in tako kot sem pač znala, nič novega ni, da si ljudje različno razlagamo določena besede in dejstva, še posebej, če jih nekdo predstavlja preko post-a!

Kar se tiče živali, jih tukaj ne bova rešila, če se po tvoji logiki zdi, da se znebiš krivde, če ne ješ mesa, potem to reši tako.

Hm, svinger, ker imam občutek, da prav dobro veš kaj to pomeni, ti te besede ne bom definirala, ker me boš definitivno lovil na malenkosti njenega pomena, jo pa najdeš v vsakem leksikonu!

Saj pravzaprav ne želim degradirati celotnega tvojega mnenja, so smernice, po katerih hodim tudi sama, vendar daleč stran od tvojih končnih definicij!

lp zarja

Tjazy,

tvoje sporočilo sem brala pa brala pa brala in nisem mogla verjeti svojim očem. Bolje kot si napisal, ne bi mogla izraziti tudi svojega prepričanja. Da ne govorim o hinavščini do živali, ki se jo gremo, pa se zdi vsem sprejemljiva. Pri nama s partnerjem je sicer to enosmerno, ker … pa ne bi tu o tem, ker velika večina razmišlja drugače.

Maca

kaj pa kak psihoterapevt samo zate

Zakaj na tem foromu tako dolgo traja, predno post postane viden???

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

ne posredujemo stikov, razen če se to uredi preko mene osebno in obe osebi izmenjati svoje podatke, ampak preko mene, ne preko foruma.

To pomeni,d a se obe strinjajo in jaz poznam obe osebi.

Zakaj? Ko je človek v stiski in ima problem, je še toliko bolj ranljiv za zlorabe drugih, ki so tudi prisotni, samo zato, da najdejo novo žrtev,. Iz tega sledi, da ima slabo izkušnjo s forumom. Tega pa jaz tukaj ne maram.

Ker zelo dobro poznam sisteme in načine, skrbim, da bi se takšnih in podobnih zlorab zgodilo čim manj.

če sta dva rs zainteresirana za izmenjavo podatkov, bosta oba kontaktirala mene, pa bom jaz izmenjal njuna mejla, seveda se bom prej prepičal, kdo je kdo. Kar tako mail iz yahoo.com ne bo šlo. Ker vem, da si ga lahko vsak registrira. preverjanje bo na različne načine.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

OOO poglej.. poglej.. Ti si mi to preprecil.. Zakaj pa potem imas moznost vpisovanja E-maila pri registraciji?
Ce Maca javno pove, da pac o tem ne bi tukaj govorila.. mene pa zanimajo njene izkusnje in jo povabim na mail.. zaradi preproste izmenjave mnenj.. ki se tebe pac ne ticejo.. in se prosim ne vmesavaj z raznimi izgovori o zlorabah.. in ne vem kaj se vse..

Si razumel, ta nesmisel? Moj mail, ki sem ga vpisal ,je javni.. ce se ne motim.. in ce povabim nekoga, ki pa nima javni mail.. da mi pise.. ker ta oseba pravi, da ne bi tukaj o tem govorila.. Kje je tukaj kaksna ogrozenost ali ne vem kaj?

Pa ne nakladaj mi se enkrat.. o tem, kar si ze povedal.. in to ni bilo nebono posredovanje stikov, ampak povabilo, na ze sicer objavljen mail!!!

Ne pripomori, k slabim izkusnjam s forumi, o katerih pises. Kdaj priblizno, bo ta post viden? Ko ga bos cenzuriral? Forum, kjer obstaja cenzura ni noben forum!!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

Primož!

Dej dovoli, da gredo svoji k svojim!

To so sami iskreni ljudje, ki v življenju vedno igrajo na odkrito karto, pred svojim partnerjem nimajo skrivnosti, obstaja samo majhna izneverjenost in sicer najbolj samemu sebi, to je; da niso sposobni monogamije pa vendar se poročajo in imajo stalne partnerje!

Za Tjazya:
MONOGAMIST – človek, ki vso svoje življenje preživi z eno osebo

lp zarja

sej če ona ne ve je u redu, pa tud pravjo da s polnimi jajci človk ne more funkcionirat…konc koncev gre sam za praznjenje, čem rečt sej če kako nezneko dol počš je tko k b ga u grmovje zdr.al, no ja mal bl prijetno, ampak ampak žena pa še naprej ostane žena

lp. pa obilo sexa še naprej

Primož,

jaz se ne počutim čisto nič v stiski, mislim, da Tjazy tudi ne. Res me je šokiralo njegovo pisanje zaradi tega, ker je tako, kot da bi nekdo bral moje misli. In res tudi mene še naprej razmišlja njegovo razmišljanje in bi si ga želela izmenjati brez medklicov, kot je ta od zarje in podobnih, ki pač razmišljajo drugače. Bi šlo? Jaz sem tudi za to, da se vsi trije dobimo na kavi, in jaz plačam kavo. :))))

Primož, prosim, objavi ta post.

Seveda bom objavil, pohvalno, da me vabiš na kavo, ampak ni problema, samo da maila prideta do men, pa jih bom posredoval, tako sem bolj siguren v resničnost podatkov.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Maca.. jaz sem te v bistvu povabil na mail… ker me je malo vec zanimalo.. in tega nisem mogel storit.. ker je Primoz kenslal moje poste, kjer sem napisal svoj mail..

Ce si zelis kaksno reci po mailu.. bi prosil Pripoza, da mi razlozi to strasno proseduru.. kako se da izmenjati E-mail..
Ali se pa res dobimo vsi trije na kavi.. in nam bo potem mogoce uspelo dobiti maile..
Ce sem prav razumel, bi mogla midva oba z Maco.. napisat tebi dopis.. da se strinajva in overit pri notarju.. ali tega ni potrebno?? :))

Primoz prosim objavi tole.. A bos objavil tudi ,ce bom napisal svoj mail… ze tretjic?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

Maile posredujem jaz, se pravi, posljete meni in za koga je, ko se druga oseba javi, in pusti svoj mail izmenjam vajina mejla in to je to.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Joj, a sva dve Taji? Gornji post nisem poslala jaz. Besedilo ni moje. Če je tako, te prosim Primož, podaljšaj moje ime v Tajano, da ne bo pomote. V glavnem ti pošiljam svoj e-mail, pa boš videl, kdaj sem jaz. Pa hvala!

Mislim,da si bolan (v glavi) in da potrebuješ pomoč.Ali pa si si vse skupaj izmislil,da bi pljuvali po tebi (tudi taki friki obstajajo in ti definitivno to si).Po moje si zakompleksan in pišeš take oslarije samo zato,da bi bil v središču pozornosti.

Čestitam – provokacija ti je odlično uspela.

Ti si svinja. Zakaj si se sploh poročil, če si videl da si očitno nesposoben za zakon……

RES SI OBSEDEN S SEXOM, ampak tudi to se da pozdraviti. Tega raje ne razlagaj ženi, ker to nobena nebi razumela.

New Report

Close