Najdi forum

pred poroko nisem imel nobene!!!!!! RESNO

SEJ SE TRUDIM

Misliš nobene druge razen žene ali sploh nobene?

Če je tvoja žena tvoja prva ženska, potem se odgovor skriva tu. Nisi se zgonil, po domače. Pubertete se ne da preskočiti, prej ali slej te ujame. V tem primeru ti svetujem, da pustiš ženo in se goniš naslednjih nekaj let.

lahko te je v dno duse sram. zakaj si se pa sploh porocil? poboljsaj se in se posveti zeni in otroku. to je tvoja dolznost in njuna pravica. ne spuscaj se v neke romance, ki nimajo prihodnosti in se raje poglobi v resno druzinsko zivljenje. in odrasti ze enkrat.

Bodi dec in naredi konec ali ženi ali svojemu gonjenju! Razmisli katera pot je težja, bolj boleča in ko jo boš izbral se jo DRŽI!

šlatanje ja sex ne

Mene pa zanima, zakaj si se sploh poročil. To je bila verjetno tvoja najbolj nespametna odločitev, saj ti očitno ni veliko do žene.

LABILNA OSEBNOST..
VSEM SE KAJ DOGAJA.. TI PAC SI DAL PREDNOST SVOJEMU EGU !
KAKO TIPIČNO ZA DEDE !

Ne moram verjet kaj vse so moški sposobni naredit!sovražim takšne moške,saj so to za mene motene osebnosti.Če se poročiš,pomeni da si veren svoji ženi,in sam prispevaš kaj v vajin odnos,ob vsem tem pa bi ji odkrito povedal kaj se ti dogaja…

Seveda, želiš imeti popolno življenje in varnost. Doma toplo kosilo, oprano in zlikano perilo, potem pa še skok po dober seks, ki ga nimaš doma.

Bodi pošten in se loči in živi takšno življenje, ki ti ustreza. Magari imaš 5 žensk naenkrat, to je tvoj stil življenja, drugačen ne boš nikoli; enkrat te bo že staklnil aids ali pa ti njega (ker si iščeš ženske preko interneta)!!!!!!

Odgovorov nisem brala, lahko pa ti napišem le nekaj.

– SUPER NICK SI SI DODELIL
– naj te kura brcne v j…., da neboš mogo več s…
-srčno upam, da te bo žena začela varat z dedcem, ker ti to nisi.

Adijo stahopetec,
m.

Nagnusnež, res si ne bi mogel izbrati boljšega imena!!! Nagnusen si do zadnje svoje celice! Poleg vsega pa mislim, da pošteno nakladaš, tvoja zgodba se mi zdi preveč “bolana”, da bi bila sploh lahko resnična! Revež si, res!

Po zadnjih zaziskavah vara več kot 55 % poročenih žensk in več kot 70 % poročenih moških. GROZA! . Pa kje mi živimo?

Po zadnjih raziskavah je 75% poročenih nagnusnikov in več kot 55% poročenih nagnusnic. A NI TO GROZNO? Imate kake predloge za izboljšanje stanja?

Osebno menim, da je vzrok temu to, da rastemo v takem okolju, kjer nas učijo, da je sex nekaj nagnusnega in ker smo ostali še v “nagnusni” fazi razvoja, to hočemo na vsak način preizkusiti (ker je doma vse tako dolgooočasno).

Evropa prihajamo :))))))

Varnost potrebuješ? Jaz bi te kastrirala prasec in potem bi ti meni stregel, samo hvala Bogu nisem tvoja uboga žena.

Upam da bo tvoja žena hitro spregledala in te pognala čez prag, čeprav si zaslužiš zgoraj omenjeno.

Takšni kot si ti vedno slabo končajo in ti tudi boš in to ti tudi želim.

Nisem brala ostalih sporočil, mogoče ti je to kar bom jaz, že kdo napisal…

Ne bom te obsojala…če veš da ne delaš prav si sposoben sam svoje obsodbe, za kar si naredil prvi korak že s tem postom…

Mislim da gre pri tebi bolj za strah, da bi moral ostati samo z njo…in zato si šele po poroki začel iskati druge…

Sicer vajin sex res ni pogost, ampak kot si omenil se raje samozadovoljuješ…rekla bi, da iščeš neko nepotešeno spolno poželenje, ki se ga niti ne zavedaš…

To da varaš, je le tvoja samopotrditev, da si še sposoben najti žensko, in jo zadovoljit, kljub temu, da bi že moral voditi vlogo družinskega očeta…

Veliko je moških, kot si ti, res veliko…in en sam vzrok je kriv za varanje…beg pred resničnostjo, pred realnim svetom, ki bi ga naj živel, pa se ti zdi, da si ga prehitro izživel….

Dokler v sebi ne boš spremenil odnosa do sebe…tudi vsega kar se ti dogaja ne boš mogel spremenit, in vedi, da ni prav da ostajaš z ženo iz navade, zaradi vsakodnevnih eksistencialnih potreb…

LP Esy

Zelo slikovito.
Imaš kako idejo kaj bi naredila s prasico, ki vara?

Malo je moških ki kuhajo, perejo, čistijo, spolno in drugače razvajajo svoje žene, skrbijo za otroke katere ženske jih nosijo pod srcem devet mesecev, prestajajo vse nosečniške muke in porodne bolečine in še vedno najdejo čas za svoje ljubljene možičke.

Res je tudi dosti pokvarjenih deklic in žena, kar svet stoji je pokvarjenost obojestranska, ampak si kje zasledil kakšno pismo, katero bi napisala ženska, da tako nagnusno vara in izkorišča svojega moža? Mislim in vem, da bi bila moja reakcija enaka, kot je pri tem …..

Če sem Esy tebe prizadela oprosti, ni bilo tebi namenjeno.
Ali pač, se skrivaš za vzdevkom NAGNUSNEŽ?

Lep dan ti želim.

Oprost Esy, odgovor je namenjen enx-u.

Cisto enostavno:NISI IMEL DOVOLJ ZENSK PRED SVOJO ZENO!!!
Sem zenska in te razumem.Moje mislenje glede moskih je, da je boljse da se prej zdivja oz. zabava in takrat ko bo prisla tista prava bo naredi konec in bo lepo zivel naprej z njo,ki jo resnicno ljubi saj je v nej spoznav res pravo,privlacno,cisto po njegovem okusi.Lp

New Report

Close