Najdi forum

HA HA, NE VERJAMEM

NI ZA TO DA BI MI ZABADALI NOŽE V SRCE, AMPAK JE ZARADI TEGA KER SEM MORAL NEKOMU POVEDAT. PRIJATELJEM NE MOREM!!!
SPLOH NI PROBLEM V TEM ALI MI JE ŽENA PRIVLAČNA ALI NE ( MI JE ISTO KOT TAKRAT KO SVA SE POROČILA), JE PA RES DA VERJETNO S SABO NISEM BOLJ ZADOVOLJEN KAKOR Z NJO!
ĆŽENA IMA VSE VREDNOTE, KI JIH CENIM: SKRBI ZAME, PRIDNA, UREJENA, …….. SKRATKA JE DRUŽINSKI ČLOVEK.
GLEDE SINA PA TO, DA JE RES DOBER IN VSE POTEZE IMA PO MENI (SKORJ VSE; ZA VSE ŠE NE MOREM VEDET)
KO SI NAPISALA DA NAJ SPOZNAM KAJ HOČEM. TO JE PA RES DA NEVEM KAJ BI RAD OD ŽIVLJENJA, SEM PA RES POTREBOVAL VELIKO POGUMA, DA SEM NAPISAL TO ZGODBO
LP

SEJ NISEM NIKOLI OMENIL DA NE OBSOJAM TAKEGA POČETJA. OBSOJAM GA, PA ČEPRAV SAM TO POČNEM IN SE SAM SEBI GNUSIM.
OPROSTI

HVALA ZA PREDLOGE IN SPODBUDNE BESEDE, KI JIH ZELO RABIM TRENUTNO

1. RAZUMEM…….HVALA
2. PRVI IZMED VSEH ODGOVOROV, KI MI JE RES DAL MISLIT, DA NAREDIM RES SPREMEMBO. SEJ NE REČEM, DA STE OSTALI SLABI (LENKA, ŽENA, KISHA), SAMO TA TVOJ ME JE RES ZELO PRITEGNU IN MISLIM DA BOM RES PROBAL S SEZNAMOM. KER PA BO ŽENA SIGURNO SUMNIČAVA KAJ JE BILO, ZAKAJ TO DELAM (KER NI VAJENA), SI MORAM NEKAJ SPOMNITI VNAPREJ. DA MI NEBI BILO TREBA PREVEČ RAZLAGAT KAKO IN KAJ, KER VERJEMI ŽENO IMAM RAVNO TOLIKO RAD KOT PRED TEM DREKOM.
LP

Stil pisanja, sporočilna vrednost in nekaj podrobnosti iz posta se kar nočejo in nočejo skladati. Preveč nenavadno za kak obsežnejši komentar…

lp
mačkon

kaj???????????????

Preprosto ji reci, da opažaš, da se zadnje čase ne razumeta najbolje, pa bi rad to spremenil. Povej ji, da želiš, da bi vajin odnos bil dober, da bi obadva bila zadovoljna v njem in da želiš narediti tako, da bo za oba prav. Pa da so njeni predlogi dobrodošli. Če se bo pripravljena pogovarjati, potem se res potrudita in naredita tak kompromis, da bo obema všeč. Torej naj tudi tvoja žena pove, kaj je sama pripravljena narediti, da se bo vajin odnos izboljšal, ti ji pa povej, kaj boš naredil ti. Vso zadevo lahko tudi napišeta na list, da jo bosta imela skoz pred sabo. Pa če rada bereta, se lotita knjige, recimo William Glasser; Ostati skupaj ali Realitetna terapija. Ti knjigi še bolj podrobno govorita o tem, kaj storiti za dober odnos. Glavna ideja je, da lahko vsak spremeni samo samega sebe, vendar se s tem tudi avtomatsko spremeni tudi odnos. Aja, pa še to. Ne pričakuj, da bo vse lahko. Za to bo potrebno kar nekaj truda in nobenega izgovora, tega pa jaz ne morem. Upam, da sem ti pomagala. Me veseli, da si se odločil izboljšati svoj zakon z ženo, ki jo imaš rad. Če bosta oba zadovoljna, bo vajin svet veliko lepši in kvalitetnejši.

Jaz ti pa cestitam, da si se opogumil in priznal svojo slabost… dosti ljudi pocne kot ti, a redki si to upajo javno priznati.. ocitno isces resitve za svoj problem.. ze to kar si naredil je velik korak, ki upam vodi v izboljsanje, ce ne resitev problema… saj pravijo; bolje imeti babjaka kot pijanca… prvega z leti minejo babe.. pijanc se pa obrne, ko se v jamo zvrne..

tudi za ceno lastne sreče. mislim, da ne boš mogel imeti čiste vesti, če ne boš dotičnim vse priznal.
Taja, ni mu kaj za čestitat, če na forumu pod krinko “javno” prizna.
Sicer pa vse te zdrahe varanja v sloveniji počasi že spominjajo na Jerry Springer Show.
Tudi v sloveniji bi rabili kakega jerrya.

Lepo priznaj ženi in vsem vpletenim ženskam in če si bodo še potem želele biti s tabo, potem te nihče več ne bo mogel obsojati. če ne pa pač tvegaš in to si dolžan storiti.
Praviš, da imaš rad varnost, vendar ti tega ženi ne daješ, se pravi si trenutno prisvajaš več kot ti pripada in zato se ne moreš s takim odnosom dobro počutiti. Dokler ne priznaš ženi, si pač “reva” in vsa druga prilizovanja in spiski kaj si žena želi od tebe ne bodo pomagali oprati vesti.
le

Se mi zdi, da si egoist prve vrste. Samo na svojo sebično rit gledaš in s svojimi dejanji ponižuješ svojo ženo. Si že kdaj slišal za rek: VSE SE VRNE KOT BUMERANG?!?! Da o tem v kakšnega človeka bo zrastel tvoj sin, ker ima takega očeta, ki ga celo vzgaja (kako že??) raje sploh ne pomislim….

Pa kaj je res v Sloveniji toliko varanja? Zakaj prihaja do tega?

Se strinjam mačkon.
Če pa je že kaj resnice na tem, potem te jaz ne obsojam ampak mislim, da pri drugih ženskah iščeš tisto kar si doma ne upaš poiskati to je tvoje spolne fantazije. Doma je pač tisti običajni sex (domnevam) brez popestritve za kar ti ni več in ti je presedlo.
Drugje pa lahko, oziroma če je nov partner je tako ali tako zanimivo na začetku.

VERJETNO SE BOM RES TVOJEGA “NAVODILA” DRŽAL!!!!
HVALA

ja, res bi bilo še uredu, če je tole kar je napisal nagnusnež zgolj prosti spis.
ni pa rečeno, ker sem imela priložnost na enga takega naleteti v real life.
med j.s.show in reality je ena zelo tanka črta

Verjetno si bil pred poroko tudi tak, da nisi dolgo zdržal samo z eno žensko, a ne?

Že zdavnaj sem spoznala, da jebač ostane za vedno jebač, zato se je takih tipov bolje izogibati. Upajmo, da bo tvoja žena to čimprej spoznala.

Verjemi kar želiš, samo moja zgodba je resnična
lp

vso energijo, ki jo porabiš za iskanje drugih žensk, za varanje, za izgovore in laži… če bi vso energijo vložil v svoj odnos z ženo… ostalega ne bi več potreboval… ne išči si izgovorov, raje bodi moški, pa naredi kar je prav.

ŽIVLJENJE JE KOT BUMERANG!!!!

Ločiš se ne zato, ker potem ne bo imel nikogar, ki bi mu kuhal, pral, likal. Ljubice tega ne počnejo. Zato bi si lahko omislil gospod. pomočnico, ženi pa omogočil, da uživa življenje brez tebe

New Report

Close