Najdi forum

Marko,
ja, verjetno bi se energija ze nasla, ce bi imela priliko varati tudi sama, ampak si te prilike v glavi ne pustim! Redkokdaj se clovek zaljubi tako, kot bi ga strela zadela, ponavadi gre za kavico, pa se eno, pa vecerjo, pa skupaj se sedi na sindikalnem izletu, pa nekdo te mora peljati domov: ce si dovolis take priloznosti, potem ne more clovek reci, da se je kar zgodilo. Jaz pa seveda ze prve kavice ne grem piti z nekom, ki bi bil potencial za varat moza, a ne?
Ce pa bi se mi zalomilo, potem je bolj fer do moza, da mu ne povem, saj bi v nasprotnem primeru samo iskala uteho za slabo vest in bi povedala iz egoizma. Drugace je, ce hoces zapusttit dotedanjega partnerja, ce pa zelis ostati skupaj z njim, je do njega bolj prijazno, ce molcis in pozabis na zadevo, kot da nikoli ni bilo in seveda ne poves nikomur, tudi prijateljcam ne.
Lep petek,
Nick2

No, draga Kala, tudi jaz sem v enakem položaju (pomanjkanje), a to še ni nobeno opravičilo, da bi varala. In tudi nikoli ne bom.
Tako da…se mi zdiš pomilovanja vredna. Raje se vprašaj zakaj ne seksata, ima mogoče kakšne težave, ne pa da kar takoj hop k drugemu.

Preziram te,
25 letna mamica

New Report

Close