Najdi forum

me pa zanima…kaj ti daje misliti, da si poklican za dajanje takih nasvetov? moderatorji bi po moje morali biti USPOSOBLJENI…kar pa na nekaterih forumih niso oz. so njihovi odgovori eno samo nakladanje (npr. gospa hafnerjeva, ki tudi ne zna dati konkretnega odgovora)…

Hvala bogu da smo si različni, škoda pa da nismo bolj odprti in ozaveščeni.

Včasih kriče soliramo in je pomembnejše da povemo kaj mislimo sami, ne zanima pa nas ali podajamo ustrezen odgovor na vprašanje in če smo v pisni komunikaciji s tistim ki sprašuje in se ZAUPA množici bralcev foruma.
Smo morda polni sebe ali brezbrižni anonimni tatovi? Čas je da se ponovno vpogledamo, če pa se še nikoli nismo pa ne razglašajmo tega preveč na glas.

Trapa, upam..da ti je že odpustil. Ti pa sebi tudi, kajti normalno je da včasih naredimo kaj kar nas potegne v napačno smer in hvala bogu da se še pravočasno zavemo svojih dejanj preden je storjena velika škoda. Da pa te je zaneslo pa razmisli ali še kaj pogrešaš v zakonu…o vsem se odkrito pogovorita. Če se kesaš samo zaradi moralnih nazorov ni dobro, če pa je to iskreno kesanje pa možu jasno in iskreno pokaži svoje občutke do njega. Zaupanje se mora graditi.

Nasvet za vpogled za tiste ki ga želijo, tiste ki jih ne zanima pa naj gredo naprej:

” Morda se bomo kdaj sami zaupno izpostavili množici. “

Trapa!

Partnerju se bodisi ne pove ničesar ali pa se pričakuje posledice. Posledice imaš, vprašanje pa je kako “pameten” je tvoj mož. Jaz bi ti odpustil tudi, če bi zares skočila čez plot, ker ob partnerjih še vedno živimo vsak SVOJE življenje, ki ga nikoli nebomo delili z nikomer, čeprav imamo človeka še tako radi. Vsi smo namreč krvavi pod kožo!

New Report

Close