Najdi forum

Kakšen je bil vajin odnos pred kregom? Očitno ne dovolj trden, če si se takoj po kregu slučajno slišal z kolegico, in celo občasno sta se slišala in ti si vse to skrival. Mislim, da ti ni bilo nikoli mar za družino. Pomojem če te nebi odkrila bi še naprej to počel. Si zvest ali ne tretje možnosti ni.

Semlev praviš, da je edina ženska zate, pa kljub temu si se slučajno dobil z drugo pa hudem kregu? Cel čas sta bila v stiku in še to si skrival. Pa še svojo jezo si stresal na družino. Mislim da je tvoja žena vse samo edina ni. Ne zdi se mi da to misliš resno.
Pa premisli kaj bi ti naredil če bi to delala ona? Tudi če ti vse oprosti moraš vedeti, da bo dvom vedno prisoten in vajin odnos nebo nikoli isti, če to pričekuješ.

Na žalost najin odnos ni bil najboljši pred tem. V veliki meri sem sam kriv za to. Sedaj bi zadevo popravil, ampak ne vem kako. Nimam interesa za druge ženske in upam, da bo ona to dojela in mi dala še eno šanso.

Poskušaj se izogibati filmov s tako tematiko. To, da ga gleda skupaj s tabo je že uspeh.
Ampak glede na njen odziv to pomeni, da je še vedno ranjena, kar ni nič čudnega. Take rane potrebujejo dosti časa, da se zacelijo.

Da ima vsa tvoja gesla je pametna odločitev, bravo! To je korak v pravo smer. Čeprav vem, da bi bilo komu mučno, če nekdo stika po njegovih zasebnih klepetih ipd. je to v taki situaciji pač treba. Ko bo kdaj šla pogledat (kar zagotovo bo) in ne bo našla ničesar, bo to vsaj malo zacelilo njeno rano.

Vem, da izgleda, da to ne gre nikamor- vendarle gre, verjemi.
Le vztrajaj na tej poti in srečno 🙂

Hvala za vspodbudne besede 🙂

Če nista bila skupaj, je nisi prevaral. Praviš, da si imel spolni odnos z drugo ko sta se vmes razšla?
Ne vidim problema, iskreno.

Odgovor na objavo uporabnika
resni_ca, 21.01.2021 ob 14:24

Če nista bila skupaj, je nisi prevaral. Praviš, da si imel spolni odnos z drugo ko sta se vmes razšla?
Ne vidim problema, iskreno.

Dejansko 2 strani o neki grozni prevari.

A drugi stavek, ki  ga je avtor  napisal, da sta se po kregu RAZŠLA. Kje je fora, kje je prevara???

Ok mogoče ravno ne skočiš 2 dan na drugo … ma ni fore tle.

 

In zdej te tvoja ” izkorišca” da si ko kužek, ubistvu pa nisi naredu “nič narobe”.

 

Eh..

 

če te je zapustila, si imel s svojim telesom pravico delati, kar hočeš. to ni nobeno varanje, in tega ne bi smel prikrivat in se počutit krivo. prizadet je njen babji ego, ker je mislila da si jo en mesec objokoval, pa je ugotovila, da si užival, in to jo je razjezilo.

kar se pa drugih stvari tiče, tvoja agresija itd.. na tem pa moraš delati. zelo verjetno je to tudi pripeljalo do prepira, najprej tvoje potlačevanje, potem pa izbruhi. nauči se biti iskren, povedati direktno, pa bo veliko manj stresa in potlačene jeze.

Odgovor na objavo uporabnika
Semlev, 12.10.2020 ob 20:01

Pozdravljeni. Prvič pišem tukaj, ker to nobeden ne ve. Imam težko situacijo oz. sem idijot. Zadeva je takšna, da sva imela pred leti hud kreg, in sva se za en mesec razšla. Takrat je bil najin otrok star slabo leto. Dan, dva po razhodu, me je kontaktirala kolegica, ki se je ravnokar razšla z fantom. Vse je bila ogromna slucajnost, ampak na kratko bila sva parkrat skupaj(sex). Pošiljala mi je tudi slike, katere sem, bedak, tudi shranil. Medtem sva se z mojo pobotala, in vse je bilo ok. Ampak občasno me je kolegica kontaktirala in sem ji pač odgovarjal na skrivaj (nisva se dobivala, ampak vseeno sem idijot). Zadnje leto sva imela z mojo težko obdobje, ker ogromno delam in sem utrujen in tečen in vedno na njo in otroka stresam jezo. Kar je pa najslabše, se minuto po izpadu vsega zavem, in mi je žal. Nisem fizično napadalen, ampak povem obem zelo težke besede. Pred kratkim, je pa moja vse v zvezi z kolegico zvedela in ima trdne dokaze, zato sem ji vse priznal. Sedaj se pa hoče ločit. Takoj po tem ko je zvedela, sem probal zanikat, ko pa me je stisnila ob zid, sem pa vse povedal. Sedaj je pa problem, ker mi ne zaupa niti 1% in bi se rada razšla. Zadnjih par mescev delam na sebi in na svoji jezi in je razlika zelo vidna, bo pa še dosti dela. Prvič v življenju se zavedam, da sem jaz problem in ne ona, kakor sem do sedaj trdil. Zelo jo imam rad, in jo ne bi rad izgubil, ampak res ne vem kako naprej. Kako naj jo prepričam, da sem drugi človek, in da bom vse naredil, da bo bolje. Hvala

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Te razumem. Najbolj pa razumem njo. Zakaj ravno doživela isto. Neizmerno me ima rad a moški, Kot moški. Jaz ti predlagam takole ne obupaj. Daj jo vedeti da si za njo tukaj sedaj in jo poslušaj. Vedi pa da če bo potrebno še boš pač moral umakniti. Težko je vem jaz kako se ona počuti. Nekodkl, ki ti govori da te ima rad namesto da se v krizi potrudi za najino vezo poišče takoj drugo. To je huj k kofuta. Čustvena izdaja. Jaz si mislim pi… A ni raje to energijo usmeril v naju bi stvari bile drugačne kot pa v en sex. Mora bit presneto dober. Jaz sem mu rekla upam da se je izplačalo. Če že si. da je bilo vredno.

Fuku si, zdej pa si odfuku =)))

ne sekiraj se, itak sta šla narazen ker je sama imela afero. Zdej pa kuha mulo. Stisni jo nazaj, zakaj 1 mesec nisi bil dober… garant najdeš kaj

Več kot leto je minilo, vmes se je ogromno stvari obrnilo v našo korist, ampak še vedno nisva na isti valovni dolžini. Vsakič ko imava kakšno težavo, mi nabija na nos prevaro. Pobralo me bo. Odpovedal sm se socialnim medijem. Star sem dobrih 30, pritisk imam zadnje čase zelo povišan, ne vem kako bom zdržal. Kupila sva nepremičnino, začela ulagat, pa še vedno ni ok. Prihodki so več kot odlični, ampak nič ne pomaga. Črne misli mi hodijo po glavi…Ne vem kako naprej 🥺 Imam odlično vizijo za prihodnost, ampak vse bo šlo v vražjo mater če nekako ne spozna, da je ona vse za mene!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Semlev, 13.11.2021 ob 18:13

Več kot leto je minilo, vmes se je ogromno stvari obrnilo v našo korist, ampak še vedno nisva na isti valovni dolžini. Vsakič ko imava kakšno težavo, mi nabija na nos prevaro. Pobralo me bo. Odpovedal sm se socialnim medijem. Star sem dobrih 30, pritisk imam zadnje čase zelo povišan, ne vem kako bom zdržal. Kupila sva nepremičnino, začela ulagat, pa še vedno ni ok. Prihodki so več kot odlični, ampak nič ne pomaga. Črne misli mi hodijo po glavi…Ne vem kako naprej 🥺 Imam odlično vizijo za prihodnost, ampak vse bo šlo v vražjo mater če nekako ne spozna, da je ona vse za mene!

Živ vsa čast za vztrajnost res,sem na istem in tudi na trenutke obupan. Pei meni je sicer drugače ker je odšla in to šele pred kratkim.

Res upam da ti uspe in da se bosta imela še rada. Upanje umre zadnje smo pa moški res bedaki…

Lp V

 

 

Semlev, vse to, kar si napisal, da počneta in sta ustvarila v zadnjem letu, se bere, ko neka poslovno finančna pot dveh partnerjev. Prevaral jo nisi na tem področju. Z ljubico nisi denarja prekladal.

Ko je ženska prevarana, je podrto zaupanje – ne ve ali ti lahko zaupa. Marsikateri ženski se zamaje samopodoba. Izbral si drugo in ne nje. Drugo žensko si ljubkoval, si jo želel,… tudi, če samo v trenutku šibkosti. To boli zelo dolgo časa.

 

 

 

Edina stvar, ki si jo zajebal, je to, da ji po mesecu pavze nisi za to povedal in dal vseh kart na mizo. Se na nek način strinjam, da ni šlo za najgršo prevaro možno, če se je to zgodilo medtem ko sta bila na pavzi oziroma sta se razšla. Če ne bi pristala spet skupaj, to sploh ne bi bil problem. Bi pa bilo zelo dobro, če bi ji povedal takrat. Ampak seveda, ker nisi hotel, da te pusti, ji nisi.

Čeprav se sliši zlajnano, je poanta odnosov komunikacija in je pogosto tudi najtežji del. Biti zares iskren. V besedah, pa tudi dejanjih. Ne vem kako je z drugimi ljudmi in egoti, ampak meni se je recimo zgodilo, da mi je fant zelo iskreno povedal, da mu je pristopila neka punca in da je iskreno zelo firbčen, kaj bi se zgodilo, če bi se na njeno pobudo odzval. Imava se zelo rada in imava izvrstno spolno življenje, pa vendar. Stvari včasih tičijo nekje drugje v človeku. Absolutno se mora s tem soočit sam, če pa to deli s partnerjem, ki ga je sposoben poslušat in poskušat razumet, je pa to vseeno zlata vredno. Ko mi je povedal, me je grelo in bolelo. Ampak moja bolečina se enostavno ni mogla preleviti v bes, ker sem konec koncev tako občudovala njegovo neposredno iskrenost. Ko se je moj ego malo pomiril in sem lažje kontrolirala čustva, sem o zadevi začela bolj trezno razmišljati in ugotovila, da stvar sploh ni tako strašna in da lahko popolnoma razumem njegov položaj. In predvsem, da v sami situaciji niti za trenutek nisem zares začutila, da se od mene oddaljuje ali da je problem v meni ter da najina povezanost ostaja. Zdaj se o tem zelo iskreno pogovarjava, tudi sama sem ugotovila, da se v meni skriva radovednost te vrste in kljub težkim momentom je to zame zelo zanimiva pot soočanja z lastnim egom in ustvarjanje trdnih temeljev. Še nikoli se nisem počutila tako svobodno in hkrati ljubljeno.

Absolutno pa se loti svoje agresije (ki je spet povezana s komunikacijo), ki lahko izvira iz različnih virov. Kot imam sama izkušnje, je pravzaprav pogosto povezana z nesigurnostjo in če sta imela tako ali tako problematičen odnos, je najbrž tudi tebi vse skupaj spodbijalo zaupanje. V vsakem primeru moraš tudi ti izrazit kaj si želiš in kakšne so tvoje potrebe. To, da si ti storil napako, še ne pomeni, da se za kazen tvoje potrebe ignorira. V odnosu sta oba, oba imata maslo na glavi, oba sta ustvarila situacijo, ki jo imata in oba si zaslužita ljubezen in nežnost.

New Report

Close