Najdi forum

Pozdravček

Še enkrat bi prosila za Šalijeve vaje.Moj email je ; [email protected]. Če jih je katera dobila ali mi jih lahko pošlje.

Tudi jaz bi rada šalijeve vaje.Moj email: oblak [email protected]. prosim če jih je katera dobilanaj mi jih poščje.Seveda prosim tudi imam aspergerja da mi jih pošlje.

Hvala!

Pozdravljena imam aspergerja!

Še 1x prosim za vaje za koncentaracijo; jaz jih žal nisem dobila; mogoče si pozabila name.

Hvala in lep pozdrav,

Tadeja

imam aspergerja,
Veš kako mi lahko pošlješ ZS. Samo pogledaš svetlo modro polje takoj pod tem postom in na sredini piše “Odgovor preko zasebnega sporočila”, enostavno klikneš in se ti odpre okno in napišeš ter pošlješ sporočilo.
Jst bi ti ga poslala, a imaš ZS blokirana. Ne bi pa rada dala mojega e-mail naslova vsej vesoljni Sloveniji.
Upam, da ni preveč zakompliciran postopek.

Oziroma, če je katera druga, ki je dobila te vaje od “imam aspergerja”, tako dobra, da mi pošlje vaje.

Hvala in lep pozdrav

Naši SRČKI so pravi "borci" dajejo nam zgled, kako se boriti za življenje! Lep pozdrav, Mateja

Tudi jaz bi prosila vaje za koncentracijo. E-mail: [email protected]

hvala

Tudi jaz bi prosila za vaje na mejl: [email protected].
Vnaprej hvala

Tudi jaz bi prosila za te vaje. Moj mail je: .

Hvala lepa

Tudi jaz bi prosila za Šeljeve vaje.

Hvala in lp.

[email protected]

Pozdravljeni,
prosila bi vas, če je še možno po tolikem času da mi kdo pošlje vaje za koncentracijo na mail: [email protected]

lp A

Tudi jaz bi lepo prosila, če bi lahko dobila vaje za koncentracijo. Bom zelo hvaležna!
Moja mail: [email protected]

HVALA!

Pozdravljena!
Prosim, pošji še meni šeljeve vaje – [email protected] !!!
Najlepša hvala, lep pozdrav

pozdrav!
a še pošiljate vaje za koncentracijo?

Mi lahko pošljete Šeljeve vaje? Prosim.
Lep pozdrav
[email protected]

Hojla vsem skupaj. Tudi jaz bi potrebovala vaje za koncentracijo.Prilagam

mail [email protected] in hvala za prijaznost .

PRosim za vaje

[email protected]

Tudi jaz bi prosim lepo prosila za vaje!

Moj mail: [email protected]

Pozdravljene,

ne vem ali ta tema še obratuje ampak že cel čas prebiram net glede koncentracije. Mojemu 4 leta staremu sinku je psihologinja pripisala nekoncentriranost….

Če je možno, bi tudi jaz prosila za te vaje! Res bi jih potrebovala…

Hvala tisočkrat že vnaprej.

[email protected]

Vem, da je nekdo se ponudil za pošiljanje vaj, zato upam, da se bo ta oseba oglasila in vam poslala željeno.

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

Še moj predlog, sicer niso vaje, je pa zelo zanimiva igrača. Rubikova krogla. Dobi se jo v milerju. Moj adhdjček jo ima zelo rad.

POZDRAVLJENI!
Tudi jaz bi prosila za vaje za koncentracijo. bi jih bila zelo vesela.
lp [email protected]

New Report

Close