Najdi forum

Eh, saj to je bil samo en seks, fizičen, brez čustev. Pa ja ni nič hudega, če se človek včasih malo sprosti, a ne Igor?

Ne ne zdi se mi spoštljivo, ampak prišlo je spontano brez čustvenega naboja.

pa zakaj v navalu tiste potrebe po sprostitvi ne vtaknete glave pod pipo

pa zakaj v navalu tiste potrebe po sprostitvi ne vtaknete glave pod pipo – a ne bi bil učinek isti pa nič škode ne bi bilo

sprosti že ampak zakaj v navalu želje po sprostitvi ne vtakne raje glave pod pipo

sory, nekaj mi je računalnik zabluzil in po pomoti sem poslala tri sporočila

Prosim za razumevanje.

hehe…tep pa pipa res ne da miru 🙂

Winner, potemtakem je tebi vseeno, če bi tvoja žena oz. punca seksala naokrog z drugimi moškimi, seveda brez čustev da se razume. Takih je malo.

Vendar mislim, da imava oba enake pravice, če jaz lahko to počnem, lahko tudi ona. In da se morava o tem pogovoriti in skupaj odločiti.

V praksi pa je dejstvo, da večina ljudi vara svoje partnerje. Kako velik je ta procent ne znam oceniti, vendar če se malo ozrem naokoli, mora biti kar velik.
TO me ne moti! Moti me pa naša dvojna morala, ki pravi, da to lahko počneš, če tega nobeden (in seveda partner) ne ve. Zakaj? A ne bi bilo bolj fajn na svetu, če bi si odkrito povedali več, kot si povemo?

glede odkritosti se strinjam – ampak to ne pomeni, da zagovarjam varanje.

Če bi Igor odkrito povedal in se pogovoril in ji razložil, da brez tega pač ne more, bi to verjetno lahko delal z ženo.

Absurd se mi zdi, da ga ob vsem tem ( Igorja namreč ) zanima samo naše mnenje o tem kako je analno…

Pozdravljen,

prebrala sem tvojo zgodbo in na vprasanje ti lahko odgovorim takole.S partnerjem sem ze imela taksen odnos in moram rect da mi je vsec. Na zacetku sem se izogibala tega in ni se mi zdelo ok, ampak ko sem enkrat probala sem ugotovila da zna biti v redu. Pravzaprav mi prav pase in obcutki so skoraj bojsi kot pri normalnem spolnem odnosu…

pa lep pozdav

Opa zoa!!! Punca in pol!!! Takih je malo!!!

da moraš obvezno probat še s sodelavcem. 🙂

ja, s sodelavcem sem pa jaz prpbal; pa ves da ni niti tak slabo; najprej sem jaz njega pol pa on mene. In moram rec, da mi je kr oboje vsec:)

Narobe si mislila. Pa saj ni taka tragedija, zdaj veš in SREČNO.


Narobe si mislila. Pa saj ni taka tragedija, zdaj veš in SREČNO.

Ja kdo pa vam je kriv, ce mate zenske 10x manjsi libido. Ti jo pod pipo namoci, mi bomo pa sledili klicu narave ko in kadar nam bo to pasalo. Sex je 80% odnosa. Prej ali slej vse konzervativke to spoznate. Bo treba pac tud anale se priucit, za rd tud kako zensko zadovoljit. Pozor, tam zunaj je kar dost “ljubic”, ki bodo to za nas naredile. In to brez pripomb, zgolj zato, ker so malo bolj odprtih nazorov.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close