Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca utrujenost in bolečine

utrujenost in bolečine

Spoštovani!
Stara sem 28 let,visoka 162 in imam 94kg.Ja,ja vem,kriza s težo!Pa vendar bi vas nekaj vprašala.Res je,da se načeloma zelo malo gibam,ampak druga stvar pri tem pa je, da sem tako zelo utrujena.Pred enim tednom sem bila na morju z bivšim klubom in sem z njimi tudi trenirala (karate).Trenirala sem po tri ure dnevno.poleg bolečin v mišicah pa so me neznansko začela boleti kolena in to na tak način kot takrat,ko sem bila majhna in so rekli,da je to zaradi rasti in prevelike teže.Bistvo pa je v tem,da me od tega aktivnega dopust začnejo kolena boleti ob najmanjšem naporu.Druga stvar pa je v tem,da bi samo spala in,če ne bi imela hčere bi verjetno lahko spala 24 ur na dan.Sicer je res,da sem tudi pod velikim psihičnim pritiskom,pa vendar me malo skrbi tole pomanjkanje enegije.Mislite,da je možno,da je to zaradi pomanjkanja gibanja,stresa in telesne teže,ali mislite,da bi lahko bilo kaj hujšega,V družini sta imela obadva starša že raka zato me malo skrbi.
Že vnaprej hvala za odgovore in lep pozdrav!

Pozdravljeni!

Če bi s podobnimi navedbami prišli k meni v ordinacijo, bi najprej preverila, ali niste morda slabokrvni, oziroma kako deluje vaša ščitnica.
Sporočite mi, ali ste preiskavi za slabokrvnost in delovanje ščitnice že opravili.

Danica Rotar Pavlič

New Report

Close