Najdi forum

Utrujenost

Pozdravljeni!

Imam vprasanje glede utrujenosti, ki me bega. Sem aktivna sportnica (rekreairam se vsaj 4x na teden po eno uro teka ali alternative). Stara sem 22 let. Zauzijem veliko zelenjave, rib, nemastnega mesa, sadja, oresckov nekje 10% itd. skratka pazim na prehrano. Pijem v vecini samo vodo in 1x dnevno naravno iztisnjen sok. Od mleka pijem 90% sojino mleko, ostalih 10% je posneto mleko (v kavi, ki jo pijem maximalno 1tedensko)… Vprasanje je sledece.. Pred 5 dnevi sem prenehala z uzivanjem “slabega” sladkorja (cokolada, piskot, in podobno, ceprav tega ze prej nisem uzivala v prevelikih kolicinah), zdaj pa so me zaceli pestiti rahli glavoboli (kljub dobri hidraciji) in pa kronicna utrujenost.. Prislo je celo tako dalec, da danes po 9urnem mirnem spancu zjutraj nisem bila sposobna biti pokonci vec kot uro in pol. Vrtelo se mi je, me zanasalo, telo pa sem imela izredno tezko (zanasalo me je na levo stran) in pocutila sem se neprespano. Bi biu lahko mozen vzrok prenehanje uzivanja sladkorja? Lp

Morda bi vprašanje zastavili tukaj: ?

Sleepy,
si kdaj pomislila, da je vse to povezano s stresom.

Poglej si stanje ledvic. Morda opaziš kakšne spremembe pri uriniranju in količini urina?

New Report

Close