Najdi forum

uspešen IVF?

En lep pozdrav vsem, ki boste prebrale to “radovednost”?!

Glede na to, da takšni forumi marsi kateri-emu pomagajo pri takšnih ali drugačnih “odločitvah” se tudi jaz obračam na vas. Prosim, če odgovorite vse. ki ste imele izkušnje z IVF in pri tem uspešno zaključen postopek, pri katerem G? V katerm poskusu?

Kaj svetujete za uspeh, kolikor vem posebej predpisanih navodli ni, pa vseeno!

V upanju, na čim več odgovorov se vsem že v naprje zahvaljujem. Vsem želim čim več predvesm pa zdravih sončkov!!!!!!

p.s.

uspešnos IVF, daje vsem nam neuspešnim IVF novo upanje!

radovednost

no, moj je bil uspešen v tretjem poskusu(v drugem abrazija),pri dr.Bokalovi.danes sem noseča 14 3/7.
za uspeh pa predvsem veliko sreče.
nia

Prvič uspešno IVF_ICSI v Mb pri dr. Reljiču, danes noseča 34t 5/7 :0))))

Vse dobro Jenny

Uspešen drugi IVF-ICSI, pri prof. Vlaisavljeviču v Mb. Zdaj v 24. tednu.
Za uspeh mislim da je “kriva” predvsem sreča, pa tudi način, kako vse skupaj sprejemaš. Prvič je bilo celo življenje podrejeno temu, da bom noseča in če gledam nazaj, je bil postopek že zaradi tega stres. Med 1. in 2. postopkom sem si našla drugo službo, kjer je užitek delat, malo sem si pa tudi v glavi poštimala, da če bo pač bo, če ne pa lahko v življenju počneva tudi kaj drugega. že med postopkom sem bila polno zaposlena z vsem mogočim, na punkcijo sem dobesedno priletela iz tujine… Zelo sem si želela zanosit ampak ni pa bilo tako kot prvič, da se mi podre svet, če ne bom. In je bilo…

1.postopek- uspesen, a se je koncal z abrazijo v 10 tednu
2. postopek neuspesen
tik pred 3. postopkom postanem spontano noseca – sedaj 29T
postopke je vodil dr. Res
i

8. postopek!
Zdaj dobrih 37.t ednov.
Don’t give up!!

Četrti postopek ICSI, pri dr. Gavričevi v MB (transfer delal dr. Reljič). Noseča 11 tednov.

Nasvet: čimmanj se obremenjevat z vsem, precej pa je odvisno tudi od kvalitete celic oz. kasneje zarodkov pri transferju in stanja maternične sluznice. Pa seveda srečo je treba imeti.

Pa vztrajen je treba biti, kot pravi Danaya. Vso srečo,
Briar

2. postopek pri dr. Zornu na GK.

Naša Pikica je stara že tri leta.

Nataša

Prvi postopek, prof. Tomazevic. Doma nas razveseljuje pikica stara 6,5 tednov.

Pogumno in srecno!

Zdravo.

PRVI postopek IVF-ICSI 100% uspešen!!! Vstavili smo eno pikico in danes sem noseča 10t 1d. Neplodnost tubarnega izvora (neprehodni jajcevodi).

Vpisana sem bila pri prof. Vlaisavljeviću, postopke pa je opravila dr. Kovačeva (SB MARIBOR). Priporočam.

Želim ti vse dobro.

Pipi+

Pri meni je bil uspešen 2. IVF-ICSI postopek pri Rešu v Postojni. Edina razlika med postopkoma je bila ta, da sem bila pri 2. čisto mirna in da je vse bolj bolelo kot pri 1.
Upam da bo tudi tvoj uspešen!

Pred malo več kot dvema letoma je bil uspešen 1. poskus ICSI V Ljubljani na GK pri dr. Drobniču in imam sedaj 18-mesečnega sinčka. Konec lanskega leta sem bila ponovno v postopku in zopet je bil uspešen 1. postopek ICSI prav tako pri dr. Drobniču in sedaj sem noseča 11 6/7.

Lp, Barbara

Tudi meni je uspelo šele v 3. poiskusu. Je pa res, da sem jih opravila kar zaporedoma ( brez kakšnih velikih pavz ). Prvi je bil v mesecu septembru, drugi v januarju in tretji v aprilu oz. maju. Mislim, da so ključnega pomena zdravila ( ki so na žalost draga ) in predvsem tvoja uravnovešena psiha ( brez strahu in brez prevelikih pričakovanj ). Pozitivno se mi zdi, da poiskus opravljaš v pomladanskih mesecih ( več sončnih dni ). Punkcijo je opravil dr. Drobnič, transfer pa dr. Zorn. Merjenje foliklov pa je poleg omenjenih naredil še dr. Tomaževič. Pomembna je tudi enakomerna rast foliklov in pravi trenutek za injekcijo stop.

Še ena z IVF-ICSI!
1. postopek uspešen (danes prvošolček)
2. in 3. neuspešna
4. ponovno uspešen (čez en mesec praznuje 3 leta)
5. uspešen (dober mesec in zdajle počiva v naročju)

Vse postopke sva opravila v Postojni pri dr. Rešu

Hja, srečke. Ljudje bodo mislili, da vedno uspe v prvo, drugo ali tretje… Pa seveda pri nekaterih še zdaleč ni tako. Zato bi Radovedni rada dodala še to: glede na procentualno verjetnost uspeha (20% na postopek) nikar ne obupaj, če ti nekajkrat ne uspe.
Kocko je treba včasih metati tudi večkrat. To je v glavnem igra na srečo, zato ne obupaj, če ne bo šlo vse kot po maslu. Je pa vsakič težje. Že zato, ker mine tooooliko časa, da je stvar na obdobja res duhamorna.

Za mano neuspešen IUI in 2x ICSI. Od zadnjega postopka je minilo 6 mesecev..

1. IVF sem imela v jun 2004, marca 2005 pa bomo zibali. Dr. Vogler v GK LJ. Srečno tudi tebi!

Prvi postopek ICSI neuspešen, drugi zelo uspešen, dvojčici imata danes 10 tednov in 1 dan.

Postopke opravil dr. Reš v Postojni.

Srečno tudi tebi. LP

Raba bi se zahvalila vsem, ki ste odgovorile hkrati pa ISKRENE ČESTITEK in iz srca vse najlepše predvsem pa veliko otroškega smeha.

Čeprav je za menoj 1.neuspešen IVF, mi vaši uspehi dajejo novo pogum.

V upamju, da mi kmalu uspe vas lepo pozdravljam.
radovednost

Pozdravljena!

Brez stimulacije sem probala dvakrat, ampak enkrat so mi zamudili dati stop inekcijo, drugič puhla celica.
Moj stimuliran krajši ciklus s Gonalom je dal takoj rezultat. Celo dvojčka sta bila, nakar je eden odmrl takoj na začetku. Sedaj sem v 20 tednu 2/7.

Bodi pozdravljena.

Prvi postopek ivf-neuspešen marca letos😭

Julija grem v drugi poskus pa bomo videli🙏

New Report

Close