Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Ušesa in tenzijski glavobol

Ušesa in tenzijski glavobol

Pozdravljeni,

znima me še vaše mnenje. Približno leto dni se mi vsake toliko pojavlja rahla bolečina v ušesih, zraven pa je še prisoten tezijski glavobol, tiščanje glave. Rahlo sem tudi omotična. Stres in zaskrbljenost zaradi tega vse skupaj še poveča. Bolečine niso nikoli hude, ampak je le moteče. Zanima me, ali je mogoče, da je okvarjen ravnotećni organ, saj drugače zelo dobro slišim in z ušesi nimam nobenih težav. Kadar se ukvarjam s športom, omotice ni, tudi glavobol je boljši. V tem tednu pa sem se dvakrat zjutraj zbudila s počutjem, kot bi bila bolna in hkrati malce “pijana”. Po petih minutah je bilo dobro.
Kaj vi menite?

Spoštovani!

Glede na opis, je vzrok vaših težav najverjetneje stres. Priporočam nadaljevanje s športnimi aktivnostmi, lahko dodate še kakšne relaksacijske tehnike.

Lepo pozdravljeni, B.O.

Ušesa naj bi me tudi bolela zaradi stresa? Najraje bi videla, da je res vse povezano s stresom. Hvala za odgovor.

Spoštovani!

Svetujem vam, da v tistem času, ko vas bolijo ušesa, obiščete svojega zdravnika, ki vas bo po njegovi presoji napotil na dodatne preiskave.

Lepo pozdravljeni, B.O.

New Report

Close