Najdi forum

Mi ve kdo povedati,kje dobiti urinske teste na droge?
Hvala za odgovore

Lep pozdrav!
Mislim, da lahko urinske teste za droge kupite v lakarnah! Če Vam tam ne bodo pomagali pa lahko pokličete:

MARITIM D.O.O.
Tacenska 20, 1210 Ljubljana
zastopanje, trgovina, svetovanje
01 5128320

zahvaljujem se za odgovor

koliko časa ostane heroin v urinu

Ostane 3-4dni,
lp

Zavod Pelikan - Karitas Celodnevni pripravljalni center Cesta na Polževo 4 1294 Višnja gora TEL.: 051 339 725 E-MAIL: [email protected] SPLET: www.pelikan.karitas.si

Koliko časa pa kokain?
Ali se da test na kakšen način prelisičiti? Razumem, da mora biti urin od osebe, ki se
testira? Vendar ali lahko z dodatnim pitjem tekočine ali čim drugim odvisnik naredi test
neučinkovit?

Živjo

Kokain je možno odkriti v urinu 1-4 dni po uporabi, odvisno od pogostosti uživanja ½-1 dne pri občasnem uživanju in 1-4 dni- pri pogostem uživanju kokaina,
če uporabnik kokaina želi prelisičiti test je seveda možno na različne načine, ki jih na tem mestu raje ne bi propagirala, zato je najbolje opraviti uraden test, kjer je testiranje najbolj zanesljivo.
LP

Zavod Pelikan - Karitas Celodnevni pripravljalni center Cesta na Polževo 4 1294 Višnja gora TEL.: 051 339 725 E-MAIL: [email protected] SPLET: www.pelikan.karitas.si

Pozdravljeni,

mene pa zanima kako se da prelesičiti urinski test. Vesel bi bil, če bi mi na to vprašanje lahko odgovorili zasebno preko mojega mail naslova: [email protected].

Za odgovor se vam že v naprej zahvaljujem.

Lp

Staš Praznik
dipl. soc. del.

urinski test se da prelisičiti tako, zdaj,ko so novi ki imajo vse substance na enem testerju pa ne zagotavljam,da to še deluje,sicer pa ni težko poskusit.žio
++revolucion++

New Report

Close