Najdi forum

Urejenost in počutje

Mlade punce si praviloma želijo starejšega šarmantnega moškega,
ko pa prideš čez 40, se pa zbrihtaš: zakaj starejšega ?
Mlajšega, a ne !!!! Kaj bi s starim sitnim dedcem.

valenska ti si pa čisto moja punca..točno tako,starga sitnga sem že imela:)

valenska: mene pa mladi ne privlačijo (oo luk hu is toking, sem mela pred meseci 10 let mlajšega). mene privlači karizma, energija, pa vem, da jo ima lahko mlajši ali starejši (no, 20 let starejši pač ne pride v poštev). se pa zadnje čase muvam bolj okoli svojega letnika, pa ne vem zakaj. imam občutek, da je zdja največ tej 28-35 letnikov “na tržišču”, ki so vsi ali nehali z nekajletnimi vezami ali se ločili.
me zanima, če obstajajo valovi ločitev, torej obdobja, ko je ločitev več. pol smo samci (ženske in moški) lahko ribiči. 🙂 gremo lovit spuščene ribe. :))))))))

Kokoši, ne sekirajte se preveč, ne pomaga nobeno lepotičenje in friziranje,na obrazu vam piše, da ste stare, zafrustrirane , osamljene in zapuščene ločenke, ki vas moški izrabljajo zgolj za vikendaški fuk. Pač. zapravle ste še tisto malo kar ste mele. Glave so pa bile vedno več al bolj prazne.
p.s.
le kaj se pogovarjaš TPM s kolegom psihiatrom??? ne razumem, mu mora bit pa res dolgčas, da si privošči s teboj kavo.

A kaj se pogovarjam-svašta,tudi tebi priporočam-zlo nuca.

Jaz pa se rada uredim. Kostim, pa visoke pete. V zadnjem času čedalje višje. Ali pa vsaj drugače malo bolj šik. Še za sprehod s psom pa otroci po gozdu imam kavbojke. Trenirke niso več aktualne, nikakor pa ne razvlečene. Pa spodaj kako seksi perilo. Zame. Tudi pižama seksi. Nič več prevelikih praktičnih mikic. Še za telovadbo se zdaj uredim. Ličila čisto malo, pudram se ne, ker se mi zdi da se potem ne da niti dihat. Frizer po potrebi, pa tudi po občutku včasih. Ja pa šminka je zdaj zakon. Občasno kozmetičarka, pa manikirka. Pa obisk savne. Skratka vse tisto za kar sem prej menila da nimam denarja, da ga je škoda. Konec koncev gre zame.
Skratka, zamenjala sem komplet garderobo, svojo podobo, končno sem začela iskati tisto kar mi je všeč in ne kar je praktično. In tako se počutim ok.

Pametna punca. Jaz enako.
Pa nas je že nekaj…

lp

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

tudi jaz se rada uredim…ker se pocutim boljse…uredim se zase…

….ženska se mora urejati zase in ne za druge….sama vsak teden k frizerju,pa ne striči las,ampak na urejanje obrvi…sama si jih ne znam in pa boli kot …..
No saj lase si porežem vsakih 14 dni,ker pač imam zelo kratke in je grdo,če mi zrastejo preko ušes….

Vsako jutro se malo namažem,mogoče ličnice in glos na usta,pa trpalnice….sem si pa kupila v ponedeljek v Lidlu kremo za gubice okoli oči….saj jih ni veliko,samo fajn pa je,če jo imam doma :)))

Stara sem 34 in še nisem za odpis….aja najpomembnejše….dala sem si narediti piersing,na ustnici in sem zelo vesela,da sem si upala,pa še všeč mi je,meni in pa okolici….

lep dan

alex

Ja,res je, zelo ti pristaja.

Matiček1
Ne vem kako si našel na ta forum. Veš dejstvo je, da tisto kar nas pri drugih moti je običajno naš deficit. torej zamisli se malo nad sabo. Ja bile smo kokoši ker smo zaupale očetom svojih otrok, ker smo bile tako običajne mame, da smo pozabile da smo tudi zapeljivke. Da smo lepe, pametne, da lahko naredimo kariero. In to veliko prej, lažje kot naši moški. Le ti pa so seveda brusili mišice na teniških igriščih, smučanju …Ja, kar pojdi na otroško igrišče pa na tenis plac zraven, pa ti bodo stvari hitro jasne. Zakaj so mame doma utrujene in nerazpoložene. In samske sodelavke so idealna in razumevajoča družba našim možem, ki nato ko otroci pridejo ven iz plenic ugotovijo da smo dolgočasne in nedružabne.
Takrat postanejo otroci zanimivi tudi za moške, saj ni treba delati potičk v peskovniku pa porivati gugalnice, pa se vstaviti pri vsakem deževniku …

Skratka, matiček, zamisli se nad svojim komentarjem in poišči ter priznaj resnico samemu sebi. da je dejansko to kar si zapisal tvoja travma. morda pa bi ebi koristil kakšen pogovor z kom ki ima malce višji ….

New Report

Close