Najdi forum

ureditev okolice nove hiše

Članek o krajinarjih me je vzpodbudil, da pokušam najti pomoč pri ureditvi okolice hiše. Novo hišo smo naredili v sodelovanju z arhitektom in smo zelo zadovolji. Ta je bil sicer drugi, a s prvim arhitektom, ki je bil bistveno cenejši, nismo mogli priti skupaj. Sedaj je na vrsti okolica. Ali mi lahko kdo priporoči kakšnega krajinskega arhitekta? Kako naj ga izberem, da ne bom ponovila napake kot pri arhitektu? mojca

Mojca, pozdravljena! Pri izboru oblikovalca so pomembne njegove reference. Skozi njih vidiš način njegovega oblikovanja. Pomemben vir referenc je njegova spletna stran. Če so fotografije izvedb njegovih načrtov (in ne samo načrti), pomeni, da ve, kaj bo v praksi delovalo.
V našem biroju, na podlagi razgovorov, umestimo naročnikove želje in potrebe v dejanske možnosti, tako prostorske kot finančne. Ker združujemo oblikovalska znanja z praktičnimi izkušnjami, znamo uresničiti tudi najbolj nemogoče želje oziroma skupaj z naročnikom preverimo, ali so resnično pomebne za dobro počutje v vrtu. Dobro izberi. Andrej

New Report

Close