Najdi forum

Pozdravljeni,
moram priznati, da kar nekaj časa nisem obiskala foruma, ob branju le tega sem se odločila slednje;
Pravzaprav sem se odločila, da napišem nekaj besed, katere sem želela deliti z vami v upanju, da bi vsi skupaj lažje premagovali ovire, ki se nam postavljajo na poti življenja. Da bi tudi v vsem slabem našli nekaj dobrega, nekaj kar bi nam dalo upanja v boljši jutri.
Moj moto življenja je, da nikoli ni tako slabo, da bi ne moglo biti slabše.Kar pomeni, da naša bolezen ni najhujša, saj bi lahko bilo še hujše. Zato uživam in se veselim življenja kakršno mi je namenjeno.

UPANJE JE ČUDOVITA STVAR.
VČASIH NAS UPOGNE, TUDI UDARI, A REDKO ZLOMI.
V OPORO NAM JE, KADAR NIMAMO NIČESAR VEČ.
VRNE NAM NASMEŠEK NA OBRAZ.
DAJE NAM RAZLOG, DA POGUMNO NADALJUJEMO,
KADAR SMO NA TEM, DA BI ODNEHALI.
POKAŽE NAM POT, KI JO NAŠE OČI NE VIDIJO.

Ostanite mi dobro in lepo vas pozdravljam, Valerija

Naj se dobre želje povrnejo tudi k vam, in pridružite se nam na sobotnem srečanju!

Veronika

Bravo Valerija. Ti si sonček naše Ljubljanske skupine.

Pozdrav, Metka

Žal se Vam v soboto, na praznovanje Novega leta, ne bom mogla pridružiti. Obema ga. Veroniki in Metki se zahvaljujem za lepe misli. Ker z Vami ne bom delila sobotnega srečanja, vam voščilo pošiljam po forumu.
Še posebno, bi se želela zahvaliti Metki za njeno potrpežnjivost in požrtvovalnost, katere sem bila v vsem tem času deležna tudi sama.

Kako hitro je minilo leto našega druženja, nas spominjajo prihajajoči prazniki.

Bodite ponosni na svoje dosežke, morebitni spodrsljaji pa naj bodo izkušnje, katere vam bodo pomagale dosegati nove uspehe. Če smo ugotovili, da ena pot ni prava, smo pravzaprav ugotovili, da je druga prava.

Naj Vas v novo leto vodi pot, ki bo najbolj spodbudna za vašo osebnost.

Naj bo na njej ravno prav izzivov, da boste občutili svojo posebnost, ko jih boste prešli, naj bo ravno dovolj strmine, da si jo boste želeli premagati, predvsem pa naj bo čim več spodbude iz okolice, ter ljubečih in prijetnih trenutkov med najbližnjimi.

Vesela sem, da so se naše poti križale in upam, da se bodo v bodoče še mnogokrat prepletale.

NAJ BO LETO 2005 ŠE BOLJ POSEBNO IN ŠE LEPŠE ZA NAS VSE !

Valerija

New Report

Close