Najdi forum

Umor in samomor

Verjetno ste vsi slišali za tisto, ko je nekje v Prekmurju fant ustrelil dakle, nato pa še sebe. Sedaj pravijo, da ga je zapustila in da ni več mogel živeti brez nje. Zato me zanima, kaj mislite o tem. Ali te do tega lahko privede tako močna ljubezen, da to storiš ker si preveč nabit z čustvi, ali pa to lahko stori le neuravnovešena oseba. Jaz osebno mislim, da to lahko stori le neuravnovešena oseba. Kaj pa vi? LP John

To je bilo v okolici Slov.Bistrice, ne pa v Prekmurju.

Točno. Imaš prav. Malo sem zamešal. Ampak ni bistvo v tem, kje se je to zgodilo.
LP John.

Ti, John, to je pa cisto res da to tukaj ni bistveno!
Ampak ali poznas mogoce se nekoga taksnega, ki ne vidi bistva v nasih temah in se zapikuje v nepomembne stvari?! Se celo dosti manj pomembne, kot kraj, kjer se je nekaj taksnega zgodilo.

Cao!

Ja, imaš prav. Se ti opravičujem. LP JOHN

sebičnost, ne pa ljubezen

Kdor misli, da lahko kaj takega stori kdo drug kot neuravnovešena oseba je sam neuravnovešen.

Neuravnovešenost, sebičnost, nezrelost, afekt – takrat je vse mogoče

kot prvo,to se ni zgodilo v prekmurju
kot drugo,pa o tem ljudje nimajo kaj razpravljati,saj s tem sirijo lazne govorice
kot tretje,sem zvedel kaj se je tam dogajalo iz ozjega kroga

Ja, točno! Toda za tako dejanje ni opravičila.
Tudi tako “močna” ljubezen ne. Prava ljubezen in to močna, želi ljubljenemu bitju vse najboljše, pa če tudi v objemu drugega (ali druge). Vse ostalo je sebičnost, močno začinjena z ljubosumjem, užaljenostjo in tudi neuravnovešenostjo. S tem, ko je sodil sam sebi, je vzel še eno življenje, ki so mu ga drugi dali.
Včasih so imeli vsaj lep izrek: Bog ti je življenje dal, samo on ti ga lahko vzame.
Ubogi starši, eni in drugi!

No potem pa izdaj, o skrivnostni poštar ti, dragocene informacije iz roke prve ,
da tukaj vere krive širili ne bomo….

John, kaj si se usral, da se opravičuješ temu Mačotu, ki samo provocira in se nekaj usaja. Naj odraste!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close