Najdi forum

ne upam si zrihtat punce kr ne vem kaj mi bo rekla pri seksu ko bo vidla mojga ukriljenga penisa

Vsak ima svojo obliko in vsak je po svoje dober.

ne se sekirat lejga. to je neki čist normalnega. vsak ma pač svojo obilko. lokha ti povem da ma moj tip tud ukrivljenega-ko mu stoji- in nimama s tem nobenih problemov. tak da si lohka mirno poiščeš punco.

Tono tako. Noben ni raven. Baje so anjveckart ukrivljeni na levo. Penisi tud niso okrogli.. da se ne bos tud zarad tega sekiru. Tudi zenske prsi niso cisto siemtricne.

Zato se ne sekirat, saj si cisto normalen.

Sicer se pa lahko sekiras do konca zivljenja cisto po nepotrebnem in ostanes ‘junfer’ do smrti… bos eden redkih (al pa edini) ki ne bos nikoli s pucno. Odlocitev je tvoja!

Tudi mojega zanaša v levo, pa to ni noben problem. Le pogumno naprej, somebody in ne sekiraj se zaradi takšnih nepomembnih malenkosti. Veliko uspeha. LP John.

Ne verjet takim neumnostim. Tudi sam imam ukrivljenega v levo stran, pa še nobena ženska ni imela pripomb zaradi tega.

Drkaj ga še z drugo roko, da ga poravnaš:)))….sliši se smešno a meni je malo pomagalo..res ponavadi na levo kuka :))

pizda ti se sekiras jst mam zlomlenga

dej drugic se kej bolsga spomn in ne se norca delat iz ljudi, k majo probleme gips je pisal/pisala:
>
> pizda ti se sekiras jst mam zlomlenga

doseze tam kamor ravni ne 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close