Najdi forum

Ujet v lažeh in skrivanju…

Je človek lahko srečen, ko se pretvarja v razmerju, da je na zunaj vse lepo notri pa vse zlagano? Samo vprašam.

Ja, lahko. Če čakaš na nominacijo za Oskarja za življenjsko delo.

Ko boš u zvezi s ta drugo, ti bo ratalo po 12 letih jasno da bo ista situacija… Haha

 

Boga tvoja punca…. Se ti smili… Kašna žalost… Nič bolj ponižujočega kot da se ti nekdo smili….

S ta drugo žensko ti vidiš prihodnost??? Z žensko ki je sposobna se zaplesti z vezanim moškim in to kar za par let??? To pomeni da nima ne občutka za moralne vrednote, ne občutka za druge ljudi, niti občutka samo vrednosti. In ti iščeš prihodnost z nekom takim. Sej boš pogruntal prej ali slej kdo je kdo,upam pa da bo to pogruntala tudi tvoja punca in te odjebala u tpm. Ker je nisi vreden…

Zakaj ljudje nimate jajc?- poguma in se najprej doma pogovorite kaj je narobe, v cem je problem v vezi. Da je treba toliko laganja in skrivanja?A ste res same mevže?bodite pogumni, osvobodite resnico najprej doma.pa jo povedat-magari napisat na list, če  nimate jajc za v oci povedat kako je.Pustite zivet tudi drugim, ne samo nase mislit.

Egoisticna……… Ziveti z nekom in hoditi k nekomu samo lizat bombonckov ni isto…. Sem prepricana, da ko bosta z gospo bomboncek skupaj zivela, tudi ona ne bo vec zanimiva ali pa vi ne njej… Morda si bosta v prvih mesecih skupnega zivljenja naredila otroka…bog pomagaj. To, da pa kar nekaj let  partnerki odvzemas pravico do seksa in moznosti imeti otroka pa je kriminal… To so tendence narcisista, egoista in predlagam, da ostanete sami in hodite na terapije, da razcistite svoje psiholoske traume, preden vstopite v novo razmerje in unicite se kaksnega nic krivega cloveka. Predvidevam, da morate biti tudi zelo dober manipulant, da je partnerka po 12 letih se vedno z vami, ali pa tudi ona uziva v dvojnem zivljenju tako kot vi.. Tako kot ste rekli premalo informacij… Zato pa tako kot ste zadevo sami zakuhali jo sedaj tudi sami pojejte… Tole bi se morali sprasevati 5 let nazaj….

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež123, 29.01.2021 ob 15:31

Zdravo. Še sam pišem sem. Da vidim, kakšni bodo komentarji oseb, ki me ne poznajo in bodo bolj objektivno lahko ocenili mojo situacijo. Sem srednjih let, živim s partnerko, s katero sem že 12 let v vezi. Najin odnos je dokaj prijateljski, bolj malo akcije. Razlog tiči v tem, da mi ni do akcije z njo. Ona je vredu punca in je poštena, lepa, pridna,… Z drugo se dobivam že par let. Nisva imela nič konkretnega, mi pa je zmešala glavo. Z njo se vidim v prihodnosti in je tema mojih sanj in fantazij. Me tudi zelo privlači. Sedaj pa dilema. S to s katero živim ne morem nehat, ker se mi smili, ker jo bom razočaral do konca in pustil na cedilu(čeprav sem dejansko jo že, a ona tega ne ve)…Medtem, ko druga punca ve za prvo ima že dovolj tega, da me čaka. Logično. Jaz torej živim v nekih lažeh, skrivanju in s tem uničujem življenja vseh treh, kar me še dodatno ubija. Smo vsi v letih, ko lovimo t.i. zadnje trenutke za razvoj neke normalne družine. Sem kreten in idiot, ker to počnem dvema puncama, ki si nobena ne zasluži tega. Vem, da je težko razumeri, a vendar trpim tudi sam. Kaj bi storili vi? Res imate le delček celotnega mozaika in premalo informacij, a vseeno. Hvala!

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Jaz sem od enega takega šla. In nebi šla nazaj zakaj ne. Ker je v odnosu totalno ne zrel ( če se ne zna odločit) in ker bi verjetno to isto meni počel.  Tako da če že predolgo jajčkaš si ga že dobro oplel.

Tako res nebo šlo. Ta pridni povej,da jo imaš tako rad,da ji želiš nekoga drugega,ki ji bo dal več in si zasluži vec. Obzirno ji to povej.

Potem pa skoci tisti,ki te noro privlaci in to je to. Zacni na novo. Ce ni vznemirjenja v odnosu,bos vecno nezadovoljen, morda je ta pridna tudi nezadovoljna in nekaj manjka ??? In ti ne pove ! Bodi iskren!!

 

Če se dvomiš med prvo in drugo, izaberi drugo. Ker če bi bila  prva “ta prava” , druge sploh nebi bilo. Pa srečno🍀

Mož me je pustil po 12 letih – za rojstni dan, v tujini in nezaposleno. Po treh letih je prišel nazaj, ker ga je bilo strah biti sam. Sem mu ljubeznivo rekla, da mu dam vso podporo, da se sooči s sabo – vendar da z nekom, ki bi bil z drugim le zato, da ne bi bil sam, ne morem biti. Danes ima 2. ženo in hčerko. Sama sem si želela otroke, a se on ni bil sposoben pogovarjati o njih. Nimam niti partnerja … s kratkimi izjemami do 6 mesecev – že 13 let. Seksualno med nama ni šßtimalo. In evo: ne krivim ga. Sem preživela in tudi marsikaj plačala. Bolje živeti v resnici kot laži. Pogovorita se. (A res misliš, da punca ne sluti, ko ji drugo žensko zanašaš v nožnico?)

Obe pusti. Nobena ni prava. Ko bo prava, ne boš imel nobenih pomislekov, dvomov in ne boš ji lagal ali jo pustil čakati. Verjemi, nobena od obeh ni prava.

Anonimnež123 napiši nam kašna je situacija sedaj leto kasneje…. Me res zanima.. 🙂🙂🙂

No in kako se je izteklo, kje si zdaj anonimnež123🙂

Kej je blo anonimnež sem v podobni situaciji le da sem jaz ta partnerka ki se nekomu smili in vem Use, upam da veš kakšen občutek vzbujas pri partnerki, da te ni sram

Za gingin,

kaj ti ni jasno,

če se dva porocena para zal ne razumeta,in ne gre več,in tudi če so vmes otroci je zate potem greh, če spoznaš nekoga tretjega moškega ali žensko in se ujameš v vseh pogledih. Brez občutka morale,do drugih oseb ja pajade,danes okoli sebe poglejte nihče ni popoln in čisto vsak dela napake. Vsaka šola enkrat vsakega stane pa če kolebas se bo oseba slej kot prej vrnila v stare tirnice. Pa ne mi govorit joj kolk smo iskreni do partnerjev.

 

Odrasli fantki, ki bi radi bili spoštovani možje. Vmes bi pa malo polizal sosedi muziko, po forumu malo pojamral, si vest olajšal z nekimi globokoumji in pričakuje kaj? Da bo to višek ideala v družbi. Pusti obe tetke na miru, ni to zaze. Če bi bilo, bi že bilo in bi sam znal rešiti. Nismo vsi za vse. Pač eni ste narejeni za suho področje in meništvo drugi smo za zrele odnose in družino. Ilalialala.

Po vsem kar si napisal ti ne potrebuješ dveh partnerk, potreben ti je partner. Prej ko si boš to priznal bolje bo. Ali pa tudi ne. Kdo ve.

Odgovor na objavo uporabnika
december85, 21.09.2022 ob 09:35

Po vsem kar si napisal ti ne potrebuješ dveh partnerk, potreben ti je partner. Prej ko si boš to priznal bolje bo. Ali pa tudi ne. Kdo ve.

Točno tako. Niso tetke zanj.

Objava čaka odobritev

Odgovor na objavo uporabnika
loli470, 15.09.2022 ob 16:35

Za gingin,

kaj ti ni jasno,

če se dva porocena para zal ne razumeta,in ne gre več,in tudi če so vmes otroci je zate potem greh, če spoznaš nekoga tretjega moškega ali žensko in se ujameš v vseh pogledih. Brez občutka morale,do drugih oseb ja pajade,danes okoli sebe poglejte nihče ni popoln in čisto vsak dela napake. Vsaka šola enkrat vsakega stane pa če kolebas se bo oseba slej kot prej vrnila v stare tirnice. Pa ne mi govorit joj kolk smo iskreni do partnerjev.

 

Ja občutek morale pa itak danes ne obstaja, zato pa je svet tak kot je…. Kaj je s tabo narobe mene zanima… 5let se lažeš partnerju oz verjetno kar 12 let in mu jemlješ dragoceni čas, ki bi ga lahko preživel s kom ki ga ima res rad… In to se tebi zdi skrajno občudovanja vredno???  MA ja… Če se ti zdi da se za lastno zadovoljstvo lahko pohodi vse kar leze in gre… Bravo za tebe… Sej pravim zato pa je cel svet po domače povedano v “pizdi”… 😉

New Report

Close