Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! uglaševanje klavirja

uglaševanje klavirja

Tudi mi smo imeli z g. Zrnecom slabo izkušnjo. K nam je sicer prišel, uglasil pianino, pri uglaševanju pa mu je počila ena struna. Obljubil je, da jo bo prišel zamenjat v naslednjem tednu, vendar ni prišel. Na klice se ni oglašal niti ni poklical nazaj. Nikoli.

Gospod Zrnec je res zakon. Klavir ali pianino poštima, da je kaj! Še zven dobi nazaj in volumen!
Mene je še naučil, kako z zobotrebcem sama zategnem ene kovinske distančnike ali kaj se jim sploh reče, ki se nenehno odtegujejo.
Manja

hehe

poceni in kvalitetno oglasim klavir pianino

Same slabe izkušnje z g. Zrnecom, nepošten. Slabo opravi delo, obljubi da pride in popravi, obljube ne izpolni, ne oglaša se na klice, ne pokliče nazaj.

Tudi jaz sem imel slabo izkušnjo z Zrnecom. Ne splača se izgubljati besed, ker je škoda živcev in slabe volje za tako osebo. Na kratko: v enem letu ni uspel uglasiti pianina, pokasiral je polni znesek.
Vidim, da ste nekateri imeli dobre izkušnje z njim, zato sklepam, da je sodelovanje z njim loterija. Očitno lahko zadevo uredi dobro in v doglednem času, lahko pa se vam zgodi to, kar se je meni: nejavljanje na SMS-e/klice, izgovori na izgovore itd.

Če se že odločite za sodelovanje s Tonijem Zrnecem, vam svetujem, da mu NIKAKOR ne plačate, dokler ni zadeva 100% končana. Naj vam moja draga napaka prihrani denar. Ne nasedajte, da pride nazaj, ko se strune “vsedejo”. Ko mu boste enkrat plačali, obstaja zelo velika verjetnost, da ga več ne boste videli.

Jaz zdaj iščem novega uglaševalca, ki bo končal pianino. Če ima kdo informacije o kakem dobrem (po možnosti v okolici MB), se priporočam.

Strinjam se z g. Dajčmanom, da g. Zrnecu NIKAKOR ne plačajte dokler ne opravi delo 100 %. Isto se zgodilo pri nas tudi, mastno zaračunal in nam rekel, da mora še nekaj menjati in se bo kmalu javil in pride, da konča. Ni se javil, ni prišel nazaj, klicali smo ga, SMS-e pošiljali… Svojo poštenost in naivnost včasih drago plačamo. Ne nasedajte mu!

Iskreno odsvetujem obisk Zrneca v vasem domu…izredno neposten clovek!

Pozdrav
Tudi jaz sem dozivela odvraten odnos Zrnec Toneta..najprej 4x odpove oziroma se sploh ne prikaze na dogovorjen termin. Ko se le prikaze ima samohvale za pol ure. Racuna ne iztavlja saj niti nima registriranega sp.ja.. pianina pa v prvem uglasevanju ne uspe spravit na 442hz. Tako da obljubi svoj nov obisk cez pol leta.
Po tej izkusnji sem preverila vec stvari o njem ter ga sedaj nikakor vec ne spustim v svoje stanovanje. Bodite zelo previdni!!

No da še jaz neki napišem o stajerskem patoloskem lažnivcu Zrnec Toni, ki vam proda obnovljen, servisiran pianino z 2 letno garancijo. Ko dobi denar zeloo hitro pozabi na vse garancijo, preneha s komunikacijo in se potuhne…zelo razocaran nad tem osebkom..

A je sploh kdo imel dobro izkušnjo z delom Zrneca.. (če izvezema dve pohvali tukaj.. Ki si ju je sam objavil)?
Tudi jaz sem pridružujem negativni oceni odnosa tega človeka!

Pozdrav. Tema že malo stagnira… pa vseeno. Zanima me ali pozna kdo koga, ki se spozna na klavirje (serviser, uglaševalec) pa da me ne “sezuje” finančno na prvo žogo. Fajn je če je iz LJ saj bi tam kupili  klavir in bi prosila če bi za normalno ceno podal strokovno mnenje ali se nakup splača. Hvala vsem

New Report

Close