Najdi forum

Udarci strele

Ravno prav tale forum,

ker so vedno bolj pogoste naravne ujme, me zanima slednje: V naši bližini velikokrat udari strela. že nekajkrat mi je vn vrglo nekaj tehničnih anprav in ni bilo druge pomoči, kot da sem jih vrgel v smeti.

Zanima me, ali se jih lahko pri vas zavaruje in kakšen je postopek, koliko stane in če še kaj več poveste o tem zavarovanju.

še enkrat hvala že v naprej.

pepi

zavarovanje proti indirektnem udaru strele krije stoške popravila poškodovanega gospodinjskega,avdio,video aparata ali računalnika.

kadar pa stroški popravila presežejo vrednost naprave,saj je taka naprava lahko stara nekaj let,lahko zavarovalnica izplača zavarovalnino za novo napravo

to zavarovanje je vključeno v zavarovanje vašega stanovanja ali hiše,in so relativno zelo poceni.

Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Zanima me koliko stane zavarovanje garsonjere v velikosti 30 kvadratnih metrov.

hvala

Pepi

zavarovanje za vse rizike,kateri se vam lahko dogodijo v vašem stanovanju
znaša cca. 15000 sit/letno.

Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Men so pa rekli , da je potrebno imeti posebna atestirana varovala in nanj priključen aparat , če hočem imeti krito proti udaru strele v stanovanju.
Lahko kaj več poveste. Hvala in lep pozdrav!

Meni je blo pa rečeno, da udarec strele oz. poškodba elelktričnih aparatov v stanovanju če nimaš posebnih atestiranih stikal ni možna. Pa tudi poznam v familiji , da niso dobili nič ko je v bližino udarla strela in je elektrika crknala pa je bil TV zanič, pa modem in računalnik pa še neke malenkosti.
Torej prosim, če lahko podrobnje razložite, saj lahko vredost hitro doseže miljo ali več. Hvala in lep pozdrav!

Res je! Večina Slovenskih zavarovalnic pogojuje zavarovanje avdio video opreme in računalnikov z montažo napetostnih varoval. Nekatere zavarovalnice pa tega ne pogojujejo.
Ravno te dni urejam svojim strankam tri primere poškodovanja strele.Dva prenosna telefona in televizor.
v kolikor je cena popravila večja od vrednosti naprave,zavarovalnica po prejemu računa izplača toliko, koliko je stala nova naprava.
Lepo pozdravljen,in upam da si zadovoljen z odgovorom !

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Torej katera je ta zavarovlanica pri kateri je to možno, če ni skrivnost?

Zastopam Merkur zavarovalnico in Mariborsko zavarovalnico
, Merkur ne pogojuje napetostne zaščite.Če želite še kakšno informacijo, me lahko pokličete!-070 625-611.lep pozdrav !

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

opravičilo za pozen odgovor!
Večina sl. zavarovalnic to zahteva.Lahko pa to naredite pri Merkur zav.
pozdravljeni,

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

se opravičujem za pozen odgovor-pokvarjen rač.
Pri razširjenem kritju stanovanjske opreme ki ga vključite k zavarovanju stanovanja ali hiše imate zraven krito tudi to opcijo
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close