Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Tupperware – kaj se res splača?

Tupperware – kaj se res splača?

Tebi se pa vidi, da nisi ravno na tekočem, kajne? Dr. Otekar še kako izdeluje pripomočke za kuhinjo, in to ne samo plastične, tudi teflonske pekače itd. In sploh ni tako poceni!

To je ravno tako, kot bi rekla, da npr. Lacoste dela obleke in ne parfumov, pa je vsakomur jasno, da danes že skoraj vsi delajo vse!

Rotis je pa sploh neka švicarska firma, ki naj bi imela tudi kvazi neko doživljenjsko garancijo in je temu tudi cena primerna. Saj je kar ok za pogledat, sem kupila posode za shranjevanje moke, riža ipd. Pa spet ista pesem; pokrovi letijo dol…

Najboljši so njihovi noži in posoda za kruh – samo moraš res ravnat z njo po navodilih.

Rotho je drugače švicarska firma, delajo precej več stvari, kot jih pri nas prodajajo.

Ne delajte si iluzij, da je TW iz ene ekstra plastike. Plastičnih mas je več vrst, vsaka ima svoj namen, ni pa tukaj neke znanosti.

Imam vse !:-) No ne ravno vsega, veliko pa. Najbolj uporabljam ovale za shrambo, posodice za v skrinjo, valjar in folijo za valjanje, malo morje posodic za hladilnik, pekač s pokrovom, silikonski pekač, posodo za vzhajanje testa, šejker za palačinke…

Živi in pusti živeti

še glas moških.. ki naj bi bil bolj hladno razumski, pravijo, hehe.
Imam tako TW kot od drugih izdelovalcev… TW res je zelo draga, bistveno dražja kor druge, vendar tudi bistveno vzdržljivejša, pa tudi zelo praktična.
In osnovno izhodišče bi naj bilO: smo pristaši sprememb, nam torej ni težko zavreči stare izrabljene in kupiti nove, ali imamo raje dalj časa eno posodo? In, če imamo raje dalj časa eno, ali nam je vseeno kako izgleda in v kakšnem stanju je?
Ko to vemo, je odločitev jasna..

Zdravo,
posoda Tupperware je odlična,imam jo rada ,ker je praktična,za doma in za potovanja,izlete itd….Ne pušča vonja na hrani,kar za drugo posodo ne morem reči.pred leti smo hrano shranjevali v drugih plastičnih posodah in hrana se je navzela vseh možnih vonjev,samo po hrani ne.Tako,sem se po priporočilu odločila kupovati zgolj TW posodo,in je ne zamenjam več.
Pozdrav Monja

Čav, zanima me če mi lahko kdo pove recept za palačinke v šejkeru.Karmen

Karmenka:
mi imamo alergika, zato delam palačinke brez jajc in recept je sledeč:
3,5dcl mleka, 5 žlic moke, ščep soli….in šejkaš ter pustiš vsaj ene 10min da masa stoji.Seveda je odvisno od velikosti žlic(kupčka na žlici) itd., to pa potem že po občutku npr. dodaš še malo mleka ali pa moke. To je masa za cca.4-5palačink.To količino lahko narediš v malem šejkerju, čeprav jaz raje delav v velikem, ker je bolj varen (pokrov ni na pritisk, temveč na vijak).

če bi katera rada imela predstavitev Tupperware posode, naj mi to sporoči na [email protected].

Lp

Pri tej posodi ne gre samo za plastiko, kot nekatere to imenujejo. Gre za zelo lep design, ki je za nekatere modele nagrajen. Gre tudi za pestro izbiro barv in kombinacij ter da ne omenjam tudi uporabnosti. Pri prodaji gre za neko človeško noto, to, da ti predstavnica osebno razloži in svetuje uporabo, je v današnjih časih pri večini gospodinj zelo cenjeno. Poglejte malo po velecentrih…..tam lahko samo kupiš izdelek in ga neseš domov, no morda za kakšno tehnično stvar še prebereš kaka navodila, za pravilno uporabo posode pa ti danes v velikih prodajnih centrih ne svetujejo. Ja in to daj je plastika pač plastika, s tem se ne strinjam. Nimajo vse PVC posode hermetičnega pokrova, nekatere pvc posode so izdelane iz reciklirane (beri:odpadne) plastike in vsebujejo kancerogene snovi, ki se sčasoma sproščajo v hrano (pri pogrevanju v mikrovalovki, pri zmrzovanju hrane, hrambi v hladilniku,…). Sama veliko dam na zdravo prehrano in varčen nakup. Če katero zanima kaj več o tem, mi lahko piše na [email protected]

Bravo Smrketa, prav si napisala. Tudi sama sem navdušena in imam polno kuhinjo tega, zdaj pa sem postala tudi svetovalka. Sem sicer z Obale, a pridem tudi kamorkoli po Sloveniji, zato me lahko kontaktirate: [email protected], 031 231 016, lp

Tudi jaz sem svetovalka za Tuperware. Za vsa vprašanja, nasvete, predstavitve sem vam na voljo na [email protected] ali 031 231 016- Sonja 🙂

Poglejte tole: https://www.502shop.com/westermark-2422-posoda-za-solato
Ni sicer ta zloglasni tupperware ampak zame osebna odličen izdelek, predvsem praktičen in uporaben

Če koga zanima posoda Tupperware, sem članica in svetovalka, lahko me kontaktirate na [email protected] ali 031 231 016

New Report

Close