Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost TUJINA – DAROVANA JAJČNA CELICA

TUJINA – DAROVANA JAJČNA CELICA

Nama ni uspelo v Reprogenesisu v Brnu z žensko darovano celico, celo okrog so nas prenesli. Tako, da sva šla potem v Reprofit v Brno, kjer sva poskušala z darovanimi zarodki in nama je uspelo. Je pa tudi cenejša klinika kot Reprogenesis. Trenutno noseča z dvojčki 🙂

Spontanc,
lahko kaj več poveš oz. napišeš glede izkušenj z Reprofitom, lahko tudi na ZS. Sama sem do sedaj kontaktirala Reprogenesis, presenečena sem nad njihovo odzivnostjo. Kontaktirala sem PragueIVF, pa Proanatal Sanatorium, ki mi še niso odgovorili. Nekje oktobra bi šla rada v postopek, najverjetneje kar z darovanimi zarodki, ampak ne me je po eni strani strah, koga izbrati. Berem malo po forumih, eni hvalijo te, drugi druge, verjento je na koncu tisti najboljši, pri katerem uspe. Tako na prvo žogo, samo po odzivnosti sodeč, so mi v Reprogenesisu v redu, ampak to ni dovolj, je še dosti drugih faktorjev.
Lepo prosim, če bi kaj več napisala glede darovanih zarodkov, tako iz prve roke, kaj vse pregledajo pri donatorjih… kakšne so cene… čim več informacij. Zelo ti bom hvaležna.

Lp, LenčkaM

Spontanc, pa čestitam za dvojni plus!!!!

Najlepsa hvala!

Midva drugih kot Reprogenesis in Reprofit sploh nisva kontaktirala. Obe sta v Brnu. V Reprogenesisu sva placala za darovano zensko celico plus embrio monitoring tocno 5000€. So zelo azurni, v kontaktu sva bila z Veroniko. Zelo prijazna. Odgovorila je takoj, ko je bilo mogoce, se v istem dnevu. Tudi, ko je bila na dopustu. Vendar pa se njeno dnevno porocanje o razvoju zarodkov, sprintanim listu o poteku, ter posnetki na cdju niso ujemali. V takem postopku garantirajo dve blastocisti na peti dan. V primeru, da nista dve, povrnejo ves denar. Vstavili so “dve blastocisti”, ce bi jim verjela, vendar se embrio monitoring in prikaz razvoja zarodkov nista ujemala oz so se mi zdi ,povrsno priredili razvoj zarodkov. Po prikazu zarodkov so vstavili samo eno blastocisto….nisva se potem vec spuscala v to, samo zamenjala kliniko. Mnogim je pa tudi uspelo tukaj. Odvisno kaj kupis in kaj dobis.

Potem zaradi denarja in ocitno tudi njegove slabse sperme, sva se kar odlocila za zamrznjene darovane zarodke. Ker so cenejsi. Tako sem bila 3x v Reprofitu v spontanih postopkih popolnoma brez zdravil. Prvic vstavili dva, drugic enega. Obakrat minus. Potem pa sedaj v tretjem poskusu sva zopet vzela dva. Ponudili so nam shared risk. Torej po polovicni ceni. V primeru, da uspe, placava celo ceno. Takoj po nuhalni sva jim akazala se drugo polovico.

Rada bi povedala, da si vse klinike zelijo najboljse rezultate, na zalost pa vsi darovalci niso najboljsi. Placat jim pa vseeno morajo… prepricana sem tudi, da vsi tocno vejo, kaj vstavijo in so prepricani kdaj se bo prijelo. Morajo pa vse prodati…

Tako, da odloci se za kliniko, ki vama najbolj ustreza. Mislim, da imata povsod enake moznosti. Drzim pesti. Srecno!

Spontanc – čestitke za dvojni plus!

Prosila bi te, če se mi lahko oglasiš na mail [email protected], imam še nekaj konkretnih vprašanj v zvezi z doniranim zarodkom oz. celotnim postopkom v Reprofitu, tudi midva se namreč odločava za to.
Hvala že vnaprej!

Spontanc,

še eno vprašanje imam. Kdo pa je bil vajin zdravnik?

lp, LenčkaM

Spontanc,iskrene čestitke. Me pa zanima ali so v Reprofitu obvezne konzultacije ali se da zmenit preko e -maila za zamrznjene darovane zarodke.

Hvala 🙂

LenckaM – naju je ves cas imel cez dr. Michael Kozumplik, zadnji transfer zarodkov, pa je zaradi praznika in dopustov naredila Barbora Kurecova.
Vidim pa, da se kar menjavajo doktorji in da je zdaj v Reprofitu tudi dr. Tomas Vrana, ki naju je imel takrat v Reprogenesisu.

LILI12 – vse smo se menili samo preko mejlov. Natancno sva obrazlozila svojo zgodovino, kakse postopke in kaksna zdravila sva jemala oz terapije, ter tocno kaksni rezultati so bili po dolocenih terapijah. ( koliko celic, koliko oplojenih in kaksni so bili zarodki na dan transferja)

Spontanc, hvala za info. Tega so tudi nama dodelili za konzultacijo. Midva greva še prej na “obisk”, da vidiva kliniko in se na štiri oči pogovoriva. A je tam pri kliniki možno parkirati kje v bližini? Katero pot sta ubrala, preko Avstrije, mimo Dunaja in naprej? Koliko časa sta porabila za tja?

Ja, direkt do Dunaja in potem naprej do Brna. Je lepo oznaceno. Rabis pa avstrijsko in cesko vinjeto.
Parkirisce je nasproti klinike, ob cesti, brezplacno. Je pa Brno lepo, urejeno, cisto mesto. Rada sva se vracala tja 🙂
Priblizno 5 ur voznje. Odvisno od postankov. Vcasih sva se veckrat ustavljala, zdaj pa samo 1x do 2x, ko sva bila ze vajena 😀
Drzim pesti in porocaj. Lp

Samo da se javim v spodbudo vsem ostalim borkam in borcem: prvi postopek v Reprofitu z darovanim zarodkom je uspel, tako da nosim našo deklico pod srcem že 32t 5d.

Od srca želim vsem, ki se trudite, da vam uspe!

Lencka, cestitke!!! 🙂 Sem full vesela! Sporoci, ko rodis. Ce zelis osebne stike z mano, pa mi tudi javi 🙂 . Nasa sta bila sedaj 4 mesece. In ju imava neizmerno rada.

Breskvica123, iskreno se opravicujem, sele zdaj vidim, da si me prosila za podatke preko emaila. :/ . Ce lahko se karkorkoli pomagam…Sta sla v kaksen postopek?

Hvala enako, Spontanc. Kako sta dvojčka? Z veseljem te kontaktiram, ampak ti ne morem poslati zasebnega sporočila, ker nisi prijavljena z mejlom.

Lepo pozdravljena. Sem Adriana in prihajam iz Savinjske doline. Fant je danes izvedel, da ni ploden. Raziskave so pokazale, da jaz sem plodna in odločila sva se, da bova šla v tujino iskat možnost za rešitev najinega problema. Zelo si želim, da bi se povezala z nekom, ki ima na tem področju že izkušnje. Imam veliko vprašanj zato te prosim, če se lahko povežem s teboj. Moj gmail: [email protected]. Prosim piši. Hvala in lep pozdrav. Adriana

New Report

Close