Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Tudi jaz bi shujšala – KLIC NA POMOČ!

Tudi jaz bi shujšala – KLIC NA POMOČ!

Napisala sem mnenje. Zdaj, ali to jemlješ osebno ali ne, tvoj problem. Užaljena pa si ker te nismo podprle. Drži? Zakaj pa ne svetuješ tukaj, na tem forumu? Cela SLO je tukaj, različna mnenja se delijo. Društvo je lokalno, da deluje potrebuje določena sredstva,… pa smo pri denarju, mar ne. Oglašuješ pa tukaj (a je to dovoljeno?) ker veš, da je tukaj največ potencialnih kandidatov.
Če verjameš kaj delaš, potem te mnjenja par ljudi ne bi smela tako motiti.

Čau punce malo sem brala vaše komentarje in vidim, da imate težave z debelostjo…

Verjemite vse se da samo če se hoče kjer je volja tam so potem tudi rezultati 😉 ne vem ali ste že slišale za Montignackovo metodo prehranjevanja??

Jaz sem shujšala 12 kg! Imela sem 65 kg, probavala sem vse možne diete od ločevalne do tistih vseh sms diet ki so tam napisane vse sem probala nič ni pomagalo res nič! Kolegica, ki je ravno tako shujšala še več kot jaz imela je tudi več kil, mi je dala fotokopirano knjigo od Montignacka, knjigo sem prebrala celo in postopoma si v glavi zadala da bom začela to upoštevati, vsak začetek je malce težak ampak če imaš močno voljo se da! Upisala sem se tudi na aerobiko, bila sem špehasta itd.. Zdaj pa so me same lepo oblikovane mišice, nič špeha res deluje!

Če katera rabi pomoč naj mi piše na moj email [email protected] tista, ki mi bo pisala ji bom poslala tudi knjigo od montignacka v pdf. obliki in pa ogromno receptov ki jih narekuje Montignack.. Ne boste lačne morate se pa odpovedati določeni hrani, ki jo vsi tako radi jemo …
Lahko se zmenimo tudi in začnete hodit zmano na aerobiko, lahko vam napišem jedilnik kaj jesti za zajtrk, malico, kosilo, malico, večerjo… Montignacka imam že tako naštudiranega in z veseljem pomagam..

Lp., Nina

New Report

Close