Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Duševno zdravje Trzanje pred spanjem, akohol…

Trzanje pred spanjem, akohol…

Sem v frišni vezi.
Že ko sva se spoznala sem čutil da jo nekaj matra. Sprva nisem bil pozoren čez čas sem opazil da popoldne spije tudi do 4 velike pire. Recimo ko greva spati pa ji pa začne celotno telo trzat.
Ima tudi velika nihanja v razpoloženju, včasih je ful dobre volje potem pa pridejo dnevi ko grdo gleda nič ne govori če pa že kaj reče oz. jaz pa takoj obrne na kreg.
Rad bi ji pomagal pa nevem kaj in kako. Sem ji mislil reči da če bi obiskala psihologa pa mislim da prostovoljno nebo šla.

Čim prej končaj odnos in se distanciraj od nje. Ženska, ki pije ni material za resno vezo. Prav tako ženska z psihičnimi težavami, kot je tvoja partnerka z bipolarno motnjo. Ne rabiš biti beli vitez, ki bo reševal ženske z mentalnim težavami in odvisnostmi. Ne bodi obupanec. Najdi si normalno žensko brez teh ogromnih rdečih zastavic. Ne moreš rešiti ženske pred njo sabo, niti si one tega želijo. Vlagal boš čas in energijo za osebo, ki se ne bo nikoli spremenila. Je dosti drugih normalnih žensk samskih.

New Report

Close