Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Trzanje mišic

Trzanje mišic

Pozdravljeni,  že slabe 3 tedne opažam, da mi predvsem v mirovanju trzajo mišic. Enkrat biceps, naslednjič prsa, stegno, ritnica, rama, vrat, hrbet….vglavnem vsepovsod. To trzanje ni boleče in mine takoj ko premaknem določeno mišico. Včasih trzne 2 do 3x in preneha sama. Včasih trzne 5x in potem premaknem ud in spet preneha. Nimam občutka, da bi izgubil moč ali kaj drugega. Opravljene osnovne lab preiskave krvi, kjer je vse brez posebnosti. V začetku leta sem v prvih 14 dneh pretekel 50 km in potem se je vseskupaj nekako začelo, da sem bil bolj pozoren na te trzljaje in s tem se je ojačala tudi njijova pogostost. Včasih se mi zazdi, da ko jih nekako odmislim jih sploh ni. Najhuje je doma na kavču ali takrat ko se s kom o tem pogovarjam. Verjetno naredil napako in to trzanje vpisal v google, kjer te takoj seznani z najhujšim. Ker sem opazil, da ima več ljudi takšne tezave me zanima kako jih vi rešujete, kako so napredovale pri vas in ali je bilo predvsem benigno ali pri komu tudi maligno.

Hvala vsem za odgovore in lep pozdrav!

 

P.s. tudi kak zdravniški nasvet no odveč!

Objava čaka odobritev

Hej..prosim, pusti mi kontakt…🙏

New Report

Close