Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Trn vrtnice

Trn vrtnice

Lepo pozdravljeni
Pred nekaj meseci se mi je trn vrtnice zelo globoko zapičil na prst ob nohtu. Mislila sem da sem ga v celoti izpulila a žal mnda ni bilo tako. Skos sem čutila neko bolečino ob dotiku. Sama sem že nekajkrat poskušala z iglo odstranit to stvar,ki se sploh ne vidi a brez uspeha. Tako da imam sedaj na tem mestu kot neko luknjico. Mislila sem ,da se mi bo izgnojilo a ne gre. Prst ni ne rdeč ne gnojen nič. Samo ob pritisku na to mesto zelo zaboli. Kaj storiti. A je možno da je kakšen konec trna po več mesecih še vedno notri.hvala

Malo verjetno se mi zdi, da bi lesen trn po več mesecih še vedno ostal oster in bi vas zbadalo to, lahko bi pa se na tem mestu naredila brazgotina okrog ostanka. Ampak kot veste, po netu je to zgolj “na pamet” receno
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za tako hiter odgovor. Vem da se preko spleta ne more postavit diagnoza a me vseeno zanima tudi če je brazgotina okoli ostanka kaj storiti. Ker je boleče in stem zelo neprijetno ali bi se to dalo kako odstraniti.

Seveda, če je moteče je možno pdstraniti, večinoma gre kirurško z manjšim posegom. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close