Najdi forum

Trittico – izkušnje

Spoštovani,

Že več let se zdravim zaradi depresije. Poskusila sem že več AD in ne vem niti več,kateri mi je sploh pomagal. Zadnja sta bila Cymbalta,pozneje Valdoxan. Žal pri obeh nisem čutila nobenega poboljšanja. Še vedno je prisoten strah,manjvrednost,umik iz družbe,brez energije in veselja do življenja…
Pred tednom dni sem bila pri psihiatru in mi je napisal nov (starejši) AD Triticco. Po njem sem se že prvi dan počutila slabo – omotično,nespečno,kot bi bila pijana… in po drugem večeru še slabše…,danes nič boljše. Začela sem z 1/3 tablete (50 mg). Psihiater je trenutno na dopustu. Ker je stanje slabo,ne vem ali naj sploh nadaljujem z njim.

Če ima kdo izkušnje s tem zdravilom,bom zelo hvaležna če se oglasi in napiše svoje mnenje o zdravljenju.

Najlepša hvala za pomoč.
Lep pozdrav!

Lepo pozdravljeni!

Pri zdravilih je tako, da gre lahko po zaužitju tudi na slabše, poleg tega se učinek pokaže nekje med drugim in šestim tednom. Svetujem vam, da v kolikor ne bo huje, še vztrajate pri jemanju. Moj nasvet je, da obiščete psihoterapevtsko pomoč, saj je potrebno najti vir vaših težav, globino problema. Če boste želeli vam lahko dam tudi svoj kontakt.

Lep pozdrav,

Barbara Sarić, psihoterapevtka

New Report

Close