Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina TRGOVINE ZA MALE ŽIVALI

TRGOVINE ZA MALE ŽIVALI

Tut u Gali&Nika majo take ovratnce in povodce. Majo pa tut take k se u temi svetjo z svetlobnim odbojnikom. Klele majo dost tacga k drugod nimajo. Ful dobr je tut k majo en kipec muce k zamijavka. Notr gre dnar za azilske pse in muce.

Takih ovratnc, k jih majo v Smrčku (s tačkami in kostkami) nimajo nikjer. To ni kr neki napopan gor, ampak je že najlon tko tkan. Mislm, da majo sam v Smrčku in v Semenarni na Rudniku sm tut vidla, sam tm majo pa sam kariraste. To je blagovna znamka HI CRAFT. MAGIC zgleda. Hi Craft ma tut odbojne ovratnce in ful šponsko zgledajo.

Jest sem iz centra Ljubljane in hodim v glavnem po hrano za mojega mačka v trgovino Smrček, včasih pa tudi v Amebo. Sem pa slišala, da je v centru tudi trgovina Bingo (nekje na Poljanski c.). Jo kdo pozna? Kje točno je?

Ja, točno takšno ima moja Kaja. Kosti so tkane v ovratnico. Kupljeno v Zoo Nara, pol leta nazaj. Pa zdajle sem se spomnila, imajo jih tudi v Galiju.

Ne, nič ni bolje. Še zmeraj je katastrofa, se mi pa zdi, da majo zdaj en dodaten prostor z briketi ipd. Ampak dokler bodo tako ravnali z živalmi, tam ne bom puščala denarja. :-((((

Aja, tista dva sharka v premajhnem akvariju so zdaj premestili v premajhen ribnik na koncu trgovine. Groza.

Tiste štacune v hali D sploh ni več. Se je menda nekam preselila. To sem opazila zadnjič, ko sem šla v uno “alpinistično” štacuno.

Res? Uh, kdaj sem pa jaz bla pol nazadnje tam? A mogoče veš, kdaj so se preselili?

Kkšne 3 tedne do 1 mesec nazaj je ni blo več!

hay usem vem da je zdej leto 2008 vi ste pa pisal leta 2002
no kaj če bi se pa pogovarjal o akvarijskem svetu:
o ribicah, želvah…:)))
no napište kaj mislte

lepo se mejte in lep pozdrav
želvica

Ojla 😀
Kaj veste o Zoofastu (zoofast.si)? pred kratkem sem naročil manjšo količino za mojo kužo, pa vseeno sem zadovoljen čeprav je šlo 5 dni, ampak bi naročil večjo količino tudi za friende, pač ne vem ali jim zaupat?
Nekdo je že imel stik s to spletno trgovino?
neverejtno so cenejši od ostalih, pa še ta prevod… o madona! nisem ziher, torej prosim pomagajte!

Živio!
Zanima me kje bi se dalo kupiti kapucinko ali kakšno drugo malo opico za hišnega ljubljenčka. V opicah kot hišni ljubljenčki sem se dobro pozanimal o vsem.
Prosil bi za odgovor. In ali je bolje kupiti od vzreditelja ali iz kakšne trgovine.
Hvala!

Objava čaka odobritev

New Report

Close