Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Trampolin-po 3 mesecih

Trampolin-po 3 mesecih

O trampolinu sem že pisala. Od nakupa je minilo je 3 mesece. Ko sem prvič stopila na ta rebounder, se mi je zdelo, da tole pa ni zame. Mi je bilo kar malo čudno v telesu in glavi. To zibanje, tako mehka podlaga.. Sklenila sem, da moram začeti res počasi. 1 minuto na enkrat za začetek. Ta minuta je bila kar dolga. In potem počasi malo več. Pa sem se navadila. Prav super mi gre. Če bi tole imela pred 40 leti…Ko se ti zdi, da nič ne moreš, samo stopiš na trampin, ta beseda mi je ljubša kot rebounder, pa se počasi ziblješ in energija kar pride. Odlično za mitohondrije in imunski sistem. Hodim, brcam, maham z rokami, z utežmi in brez, skačem pa ne. Uteži so super. Čutim, da se mi krepijo mišice po telesu. Predvsem v nogah in na trebuhu in…. Trudim se delati qigong in vaje na trampolinu vsaj 1 uro na dan. Najprej qigong in potem trampolin. Seveda po delih. Po 15 minut, 10 minut, 3 minute… Pa ob eni dobri glasbi s primernim ritmom. Ja, ko imam tole v dnevni sobi, se lahko vedno malo pozibam. Gledam TV in maširam… Vaja dela mojstra, če mojster dela vajo. Razumem, zakaj imajo otroci tako radi trampolin. Priporočam.

Breda

 

 

New Report

Close