Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Trajanje zagonov

Trajanje zagonov

Nati, ali že veš, kako kaj kaže???

Lep vikend tudi obema, se čitamo
Ajda

Nati, Lucija in Ajda.
Tudi jaz se pridružujem. Tudi jaz bi bila vesela informacij glede joge in plavanja na DIF-u.
Mateja

Hallo!
Glede joge nimam pojma, lahko pa vem povem, da se je plavanje na DIF-u za to sezono zal ze koncalo. Zacne se spet septembra. Moram rect, da je plavanje na DIF-u zelo vredu, ker je voda mrzla in ni tako kot na ostalih bazenih.
Vse, kar morate narediti je včlanitev v zdruzenje MS-a, s potrjeno diagnozo. seveda.
Upam, da se septembra vidimo pa malo manj crnogledih misli vam priporocam.
LP

OJ,

ne nič še ne vem. Tam mi niso nič povedali, izvid pa pošljejo direktno k nevrologu – tam sem pa naročena šele čez 14 dni. Tko da sem kar malo nervozna- sicer sem poklicala pa še niso dobili izvidov.
Se pa vleče kadar čakam novice.
Drugače pa se me loteva nek prehlad – sem še preobčutljiva po infuzijah. Vsak, ki gre mimo mene pa kiha ali kašlja me okuži – mi morala biti v balonu :))

kako pa sta vidve in ostali?
Nati

Mateja,
dobrodošla. Poveš kaj več o sebi oz o tvojih izkušnjah z MS?
LP Nati

Zakaj si bila na infuzijah????? Mislila sem, da imaš samo MR???

Trenutno sem kolikor toliko, odvisno od dneva. Včeraj sem bila čisto OK, danes pa mi spet nekja nagaja noga. Mislim, da bom tudi jaz morala obiskati nevrologa.

En lep sonček vsem,
Ajda

pozdravljene,

sicer sem se že dvakrat javila pa kot kaže neuspešno –
kar se tiče moje MR – še vedno nič ne vem. Kontrolo pri nevrologu imam konec meseca in takrat bom šele videla kakšni so izvidi. Misim pa, da se mi stanje ni bistveno spremenilo. Ko so mi opraivli Mr sem namreč vprašala , kako izgleda, ker pa nisem imela s sabo starih slik ni bilo mogoče primerjati – ampak mislim da ni nič več kot pred letom dni.

Skratka počutje pa je primerno vremenu- tečno in zoprno, vmes malo bolje – niha.
Sedaj se nam obetajo lepi dnevi in izkoristiti jih bo treba za čim več sprehodov v naravi.
Kako sta vidve?

Je vse OK?

LP Nati

Upam, da je res vse ostalo tako kot pred letom dni. Kaj pa mravljinci, jih še imaš??

Tudi jaz sem trenutno OK, noga je vredu, tudi utrujena nisem več tako ,…Danes sem celo kosila okoli hiše, presajala še nekatere rože, počutila sem se prav super. Upam, da se me bo to držalo še nekaj časa.

Punce se za soboto dogovarjajo za izlet na Rožnik, jaz žal ne morem, če si za, poglej pod nov forum za Nati in Ajdo.

Se beremo,
Ajda

zdravo

imela sem nekaj tehničnih težav z računalnikom, upam,da sem jih sedaj uredila.
Moje stanje se še kar spreminja npr včeraj sem komaj kaj počela z levo roko, danes vsaj za sedaj kaže dobro. Ej ti mravljinci so sedaj zelo aktivni predvsem ponoči in pa krči teh se kljub povečani dosi Mg ne morem znebiti. Verjetno se že pozna vročina.
Prav vesela sem,da si ti OK super le tako naprej bi se reklo.
Tisto o Rožniku še nisem uspela prebrati sliši se pa zanimivo.
Seberemo

Nati

natka

Pozdravljene!

Sem prebrala vse poste po to temo in lahko rečem le: PUNCE, KAPO DOL! Res ste neverjetne, da se tako pogumno spopadate z boleznijo. Pa kaj ta MS res napada samo mlade ženske?!

Sama sem sicer zdrava imam pa sosedo z MS. Zdaj je stara že okoli 50 let, pa še vedno (sicer ob pomoči neke naprave, ki jo rine pred seboj) hodi na krajše sprehode po vasi.

Punce, le pogumno naprej, veliko sreče in zadovoljstva v nadaljnjem življenju vam želim.

p.S. se opravičujem, da sem vdrla, ampak res je bilo zanimivo branje.

pozdravljene.
Jaz se že leto dni soočam z nekimi mravljinci, občutkom da na levo oko ne vidim najbolje, da mi leva polovica telesa in obraza dela nekam po svoje. Opravila sem že mr, ct glave, cta možganskih arterij, oftalmologa..,, pa je vse ok in bp. Ampak jaz imam občutek, da se mi bo zmesalo.imam cel kup čudnih simptomov. Ob močni svetlobi me boli oko in se mi solzi, včasih imam občutek, da bom kolabirala, imam neko čudno napetost v ušesih, utrujena sem kot slon,… ali me lahko kdo potolaži?

Tudi jaz sem na istem..pa ne vem kaj mi je…ali je to vse psiha, stres?

New Report

Close