Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija torkova delavnica v Laškem

torkova delavnica v Laškem

V torek sem se udeležila delavnice za FM, ki jo organizirajo v zdravilišču Laško. Tema je bila: ljubezen, prijateljstvo, navezanost na družino, močan in globok pomen razumevanja med družinskimi člani. Malo smo morali tudi razmišljati in sicer kdo in kako nas je v zadnjem času najbolj prijetno in ljubeče presenetil. Zaključili smo z meditacijo, ki nas je umirila, napolnila s prijetnim občutkom.
Nekaj nas je nato odšlo še v savno, no, jaz sem ostala in uživala še 5dni. Naj vas spomnim, da ta srečanja potekajo vsak prvi torek v mesecu, sedaj je naslednji 3.1.06.
Prosim udeleženke seminarja Nepozabno doživetje, da mi po dogovoru pošljejo vtise na zgoraj napisani e_mail ali [email protected]. Naj povem, da razen ge. Marije še ni bilo odziva. Hvala za sodelovanje.

Lp Maya

le kdo je ta g.pajo,da ga ni na nobenem srecnju.d ge tud drugi spoznmo;( no kakor koli ze ,,

slejko prej se bo prikazal.

LP vsem !

Ups, ja, mejbi, 1x, itak……vsekakor, lep pozdrav od Maye! Pa še kaj se oglasite, oz. napište, vaših nasvetov sem vedno vesela…..so tako ŽIVLENSKI, potrebni marsikomu od nas….le pogumno na plan…….oz….

Ej, Pajo, res lepo vabljeni, da se nam pridružite! (Smo itak pretežno ženski kolektiv.)

A z vajino kremšnito in kavo pa še vedno nič?

ena Veronika

je, je, kremšnita in kava….mmmm…kar dobra je bila…

Malo kasno ampak zato bolj srcno¨!

se oproscam, ker me ni blo tolk casa gor;(

Tud vi ste povabljeni na kavico, sam zdaj bo le potica, ” ce vam je prau ?*

VAs
PAJo

PS:zdravo, srecno, prijetno 2006!! saj se velja a ne ? !!

Haj, Pajo, a to dobrodušno vabilo na potico velja meni? Na mojo žalost iz te moke ne bo nič potice (naj se mi še tako cedijo sline), ker zaradi mučnih izbruhov dermatitisa že nekaj časa ne smem zaužiti sladkorja v nikakršni obliki, v zadnjem času celo sadja ne več. (Življenjska krivica …)
Midva greva lahko samo na en vodni drink (navadna voda) ali grenki zeliščni čaj, ker je to vse, kar trenutno smem. Čin!

Ko se naslednjič srečamo v Društvu, pristopite, da rečemo kakšno v živo.
Za srečnga in zdravga ni nič prepozno – tudi jaz vam enako!

Lahko noč,
Veronika

Joj gospa Veronika! jaz sem le lepo gesto naredil, nisem mislil nič hudega, glede potice, se oproščam, se nebo ponovilo! Res obžalujem, da vam zdravstveno stanje tega ne dopušča.
Ok, potem vas pa na čaj povabim, ker tud jaz pijem sam 2 vrsti čaja.Ursi pa zeleni(sam jaz ga sladkam z medom),doma, zunaj pa z sladkorjem, ce je le mogoče rjavi; ker je bolj zdrav;(

Tudi vam Veselo iz ZDRAVO 2006 !!

Vaš pajo

Nasvidenje ! !

Hahaha, Pajo, dogovorjeno! Na čaj, pa čeprav Ursi…
“Gospo” bova kar zradirala in sva na “ti”, če se strinja(š)te.

Na snidenje na srečanju Društva,
Veronika

New Report

Close