Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Topljenje žolčnih kamnov

Topljenje žolčnih kamnov

Pozdravljeni,

prosila bi za nasvet. Prejšnji teden sem bila zaradi žolčnega napada sprejeta v bolnišnico.Opravili so mi ultrazvok trebuha, kjer so ugotovili številne drobne konkremente v žolčniku in nekoliko širši žolčevod v prokismalnem delu. Drugi dan so mi opravili endoskopski uztrazvok, ki je pokazal da je žolčnik poln goste vsebine in drobnih konkrementov.
Trenutno pijem čaj za topljenje žolčnih kamnov. Ali lahko zraven čaja jemljem tudi tablete Rowachol?

Hvala, lp

Spoštovani!

Z odgovorom sem žal pozna.Najbrž ste informacijo o jemanju dotičnih tablet, dobila pri zdravniku.
Svetujem vam, da ugotovite vzrok, ki je pripeljal do akutnega stanja, saj se zadeva v nasprotnem primeru lahko ponovi.Po izkušnjah iz ordinacije, se take težave lahko pojavijo, ko je črevesna funkcija šibka in morajo jetra dodatno razstrupljati, naslednji vzrok je prehrana, ki zajema veliko sladkorja in ogljikovih hidratov, “slabe mapčobe”, po Tradic.kit.medicini pa tudi potlačena čustva, predvsem jeza.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close