Najdi forum

Vidim, da imava čisto drugačen pogled na svet. To je čisto normalno in zaželjeno. Različni ljudje, različni pogledi…če ne bi bilo tako, bi bilo prav dolgočasno.
Rada bi ti pa postavila eno vprašanje, prazaprav povedala svoje mnenje. Moje prepričanje je, da veljajo ista načela tako za moške kot za ženske. In če ženska preveč menja partnerje, s tem ‘pade njena cena’. Isto je tudi pri moškemu. In prepričana sem, da se oseba (ne glede na spol), katera se ceni, je samozavestna itd….ne odloča za spolne odnose samo zaradi ‘nabiranja’ črtic, dokazovanja. Zanima me, kaj ti misliš o tem in seveda kaj ostali mislite o tem?
Mislim, da si imel občutek, da te s svojim prvim odgovorom na temo Ljubim starejšo, napadam. Opravičujem se, če si dobil tako občutek. To ni bil moj namen. Hotela sem pač samo povedati kaj jaz mislim o tem.
Lp

Mojca,

kar se nacel tice, so ta stvar posameznika. Mislim, da je iz Francije prisel pregovor “o okusih se ne razpravlja”.

Meni osebno se zdi stevilo partnerjev, ki jih je imela zenska pred mano zelo pomembno, saj to kaze na njeno resnost.

Pri moskemu se mi zdi, da vecje stevilo partnerjev kaze na nekaj drugega.

Ampak tu ne govorim o nacelih oziroma o tem, kaj je pravicno in kaj ne. Tu govorim o mojih nacinih ocenjevanja ljudi.

Tommy

New Report

Close