Najdi forum

Kje so pa vzroki?
Kakšen odnos pa ima ona do njega?
Ja ona ga stalno izziva, še na silo ga je zdej z nosečnostjo privezala k sebi, in ne se čudit, če potem dedcu dvigne pritisk in jo nalomi.

Če ga ona nebi izzivala, ali se za skipne stvari kot so otroci odločala soglasno….. tud on ne bi bil tak nasilnež.

Se bo kmalu spomnila, ko jo bo spet premlatil. Še pred udarci se bo pa dec spomnil kako ga je zajebala. Povsem pričakovano nadaljevanje.


Ali si je otrok (odrasel gospod) potem ustvaril svojo družino?

Si samo človek, tako da … ti verjamem … človeka take stvari res lahko jezijo …

… in se mi počasi zdi, da tudi štekaš več, kot si upaš priznati in kot sama misliš.

Super punca si!

No vidiš, draga, pa se ti le smilijo. To slednje si zelo lepo povedala. Bodi pripravljena za pomoč in morda te bo ta reva poiskala, morda bo prijokala z dojenčkom v naročju, pa ji boš ponudila toplino, pokazala pot.

Mimogrede, te dni sem klicala svojo kolegico, o kateri sem govorila, da jo tip tepe. Poiskala si je že stanovanje in sedaj se s hčerkico selita!

Irenulja, krasna novica za nov začetek leta!!! In Karmi, hvala za lepe besede… 🙂 Tudi sama sebe malo analiziram ob vsem tem…

Pa da še firbcu odgovorim – ja, otrok/gospod si je (nekako) ustvaril družino… otrok sicer še nima, je pa že kar lep čas v vezi z eno prijetno gospo in kar nekako pričakujemo povečanje družine… 🙂

Je pa duša od človeka, nežen, prijazen, mogoče celo preveč… življenje z mamo je najbrž tako vplivalo nanj, ampak vprašanje kako bi vplivalo življenje s pretepaškim očetom… mislim, da v sebi še vedno goji nekakšno zamero do očeta in nasploh ni ravno privrženec moške družbe…

Ampak se trudi in mislim, da mu gre krasno! 🙂

Bad ideas indicate an open mind...

Žal mi je, da nisem mame vsaj enkrat dobro pretepel. Danes mi je jasno, da je imela mejno osebnostno motnjo. Velikokrat me ima, da bi šel na pokopališče in razbil njen nagrobnik. Je že tako, da si prenekatera zasluži biti tepena.

New Report

Close