Najdi forum


No irenulja, a so ženske in moški enakopravni ali ne?

Kaj pa če bi zgodba potekal malo drugače, bolj enakopravno? pa zadevo obrnimo.
Da bi recino Fant izselil tole Marjetko iz njenega stanovanja, tako da bi morala spat v parku? Si predstavljate? In odvzel otroka? Pa ko (če) bi prišla domov pogledat otroka bi poklical policijo in zahtevala prepoved približevanja? Pa da bi Marjetka iz 200m lahko gledala kako njen bivši v njeno stanovanje vodi mlajše ljubice???? In obenem bi fant gledal in čakal, kako bi Marjetka kršila kakšno prepoved, poklical policijo želel, da bi jo spravil v zapor ??? Najraje za nekaj let. To namreč predlagajo tele feministke iz današnje oddaje?
To je bla glavna nit današnjih trenj, kako bi fanta preden je ubijal spravili na hladno?

No punce, a bi bile v tem slučaju še vedno na strani Marjetke?

Marjetka je fanta vrgla iz njegovega stanovanja, odvzela otroka, dosegla prepoved približevanja njej in njegovemu otroku, za kršitev so mu zaračunali nekaj 1000€ globe, vrejetno je še zahtevala denar od njega, pred njegovimi očmi je vozila druge tipe domov, In pol se čudite posledicam.

Če mene vprašaš, Marjetka je hotla bivšega fanta zjebat, tele feministke, ki so tud nastopale na današnjem trenju so jo pa ščuvale k tem. Na penjale so elastiko, dokler ni počila. Žrtve so pa vsi vpleteni, tako živi kot mrtvi.
Zdej pa hočjo krivdo naprtit policiji, LOL, ta je v tem primeru res še najmanj kriva za to, kar se je zgodilo. pa ponavadi policije ne zagovarjam.

Punca je na prigovarjanje “strokovnjakin” hotla tipa zjebat, pa se je zgodba obrnila proti njihovim pričakovanjenm.
Žalostno toda predvidljivo.


No irenulja, a so ženske in moški enakopravni ali ne?

Kaj pa če bi zgodba potekal malo drugače, bolj enakopravno? pa zadevo obrnimo.
Da bi recino Fant izselil tole Marjetko iz njenega stanovanja, tako da bi morala spat v parku? Si predstavljate? In odvzel otroka? Pa ko (če) bi prišla domov pogledat otroka bi poklical policijo in zahtevala prepoved približevanja? Pa da bi Marjetka iz 200m lahko gledala kako njen bivši v njeno stanovanje vodi mlajše ljubice???? In obenem bi fant gledal in čakal, kako bi Marjetka kršila kakšno prepoved, poklical policijo želel, da bi jo spravil v zapor ??? Najraje za nekaj let. To namreč predlagajo tele feministke iz današnje oddaje?
To je bla glavna nit današnjih trenj, kako bi fanta preden je ubijal spravili na hladno?

No punce, a bi bile v tem slučaju še vedno na strani Marjetke?

Marjetka je fanta vrgla iz njegovega stanovanja, odvzela otroka, dosegla prepoved približevanja njej in njegovemu otroku, za kršitev so mu zaračunali nekaj 1000€ globe, vrejetno je še zahtevala denar od njega, pred njegovimi očmi je vozila druge tipe domov, In pol se čudite posledicam.

Če mene vprašaš, Marjetka je hotla bivšega fanta zjebat, tele feministke, ki so tud nastopale na današnjem trenju so jo pa ščuvale k tem. Na penjale so elastiko, dokler ni počila. Žrtve so pa vsi vpleteni, tako živi kot mrtvi.
Zdej pa hočjo krivdo naprtit policiji, LOL, ta je v tem primeru res še najmanj kriva za to, kar se je zgodilo. pa ponavadi policije ne zagovarjam.

Punca je na prigovarjanje “strokovnjakin” hotla tipa zjebat, pa se je zgodba obrnila proti njihovim pričakovanjenm.
Žalostno toda predvidljivo.[/quote]

Megaboy, svoje komplekse, ki jih imaš glede žensk zdravi drugje, ne pa na hrbtu žrtev nasilja, ker je to šele patetično. Če pa že postavljaš primer, pa mi ti povej, zakaj ste pa moški tako butasti, da izbirate take ženske. Ste si pač sami krivi. Seveda bi tako bilo po tvoji logiki.

Ja so, za svoje zablode je vsak sam kriv.[/quote]

Joj. Brez zamere, ampak včasih od tebe berem takšne kretenizme.
Spider potem si tudi ti sam kriv, da imaš nek problem z ženskami. Poglobi se vase, mogoče še kaj izveš.

Megaboy, ti res nisi čisto gladek!

Kdo je nasilnež v tej zgodbi?

Prav je, da vržejo iz stanovanje strahopetca, ki ustrahuje in se izživlja nad šibkejšim od sebe. Bednik! Treba bi ga bilo še kastrirat, ne samo vržt v park! No, saj, zdaj mu je dom celica, pa upam, da ključ od nje izgubijo … za vedno!

Enakopravnost? Pa kje ti živiš? Ampak saj bo … slej ko prej … feministke, ki ti gredo tako v nos, bo treba na koncu še ustavljat, da se ne boste na koncu moški morali boriti za svoje pravice, tako kot se že tisočletja ženske! Pa ne mi zdaj začet jokat, da je že tako … bedniki!


No irenulja, a so ženske in moški enakopravni ali ne?

Kaj pa če bi zgodba potekal malo drugače, bolj enakopravno? pa zadevo obrnimo.
Da bi recino Fant izselil tole Marjetko iz njenega stanovanja, tako da bi morala spat v parku? Si predstavljate? In odvzel otroka? Pa ko (če) bi prišla domov pogledat otroka bi poklical policijo in zahtevala prepoved približevanja? Pa da bi Marjetka iz 200m lahko gledala kako njen bivši v njeno stanovanje vodi mlajše ljubice???? In obenem bi fant gledal in čakal, kako bi Marjetka kršila kakšno prepoved, poklical policijo želel, da bi jo spravil v zapor ??? Najraje za nekaj let. To namreč predlagajo tele feministke iz današnje oddaje?
To je bla glavna nit današnjih trenj, kako bi fanta preden je ubijal spravili na hladno?

No punce, a bi bile v tem slučaju še vedno na strani Marjetke?

Marjetka je fanta vrgla iz njegovega stanovanja, odvzela otroka, dosegla prepoved približevanja njej in njegovemu otroku, za kršitev so mu zaračunali nekaj 1000€ globe, vrejetno je še zahtevala denar od njega, pred njegovimi očmi je vozila druge tipe domov, In pol se čudite posledicam.

Če mene vprašaš, Marjetka je hotla bivšega fanta zjebat, tele feministke, ki so tud nastopale na današnjem trenju so jo pa ščuvale k tem. Na penjale so elastiko, dokler ni počila. Žrtve so pa vsi vpleteni, tako živi kot mrtvi.
Zdej pa hočjo krivdo naprtit policiji, LOL, ta je v tem primeru res še najmanj kriva za to, kar se je zgodilo. pa ponavadi policije ne zagovarjam.

Punca je na prigovarjanje “strokovnjakin” hotla tipa zjebat, pa se je zgodba obrnila proti njihovim pričakovanjenm.
Žalostno toda predvidljivo.[/quote]

Še to mimogrede. Moški in ženske smo enakopravni, nismo pa enaki. Začni to dojemat. In hvala bogu, da je tako.

Ja so, za svoje zablode je vsak sam kriv.[/quote]

Joj. Brez zamere, ampak včasih od tebe berem takšne kretenizme.
Spider potem si tudi ti sam kriv, da imaš nek problem z ženskami. Poglobi se vase, mogoče še kaj izveš.[/quote]

Kdo je torej po tvoje kriv, da so enim ženskam všeč nasilnežI? Jaz sigurno ne.

V dotičnem primeru iz okolice Ormoža je ženska najprej imela pijanca, potem pa narkomana..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Pozdravljeni!
Občasno spremljam tole temo, komentarjev pa ne podajam. Jasno, da brez pardona obsojam tirane, ki se fizično znašajo nad svojimi partnericami. Sama sem sicer odraščala v krasni družini in tudi svojo družino sem si ustvarila z ljubečim partnerjem. Skratka – ne poznam prav nobene žrtve fizičnega nasilja (hvala bogu!), prepričana pa sem, da je žal tega ogromno. 🙁
Želim pa napisati sledeče;
Imam zelo dobro prijateljico, ki živi z možem in dvema odraščajočima otrokoma (mlajša najstnika, bi lahko rekla). Problem je njen mož… Na vse tri se (sicer) ne spravlja fizično, pač pa jih dobesedno psihično maltretira in uničuje. To kalvarijo spremljal že praktično celo desetletje in lahko potrdim, da je GROZNO. Ta osebek jim dobesedno požira energijo in uničuje življenje.Možakar je poleg tega še bolestno ljubosumen.
Sama sem prijateljici že neštetokrat želela nekako pomagati – da bi se z otrokoma odselila. Pa so vedno z njene strani pomisleki, kako bi preživela 3 osebe z eno malo plačico. V podnajemu. In tako vstraja doma. V nevzdržnih razmerah, ki se samo še slabšajo.
Zato priznam; zelo se mi smili – po drugi strani sem jezna nanjo. Zakaj? Ker spremljam odraščanje obeh otrok in menim, da je oz. bo starejši otrok zelo zaznamovan zaradi psihičnega trpinčenja.

In – ja, vsi trije dobesedno živijo za tiste trenutke in ure, ko je “foter” odsoten. Na službenem potovanju. Da imajo (prepotreben) mir!
Pa še to: navzven so krasna, mlada družinica…. Prijazna žena, prijazen, priden in uslužben možiček in dva otroka. Ja, pa jade! 🙁 Za štirimi stenami je on vse kaj drugega!!
Torej – želim ji pomagati. Predstavila sem ji OSEBNO mnenje, s kakšnimi aktivnostmi bi bilo morda dobro pričeti, če želi enkrat spremeniti svoje življenje. A menim, da je tako apatično udana v usodo, da se ne bo spremenilo nič. Ok, jasno je to njena osebna odločitev. A vendarle – za seboj ima 2 otroka!!!!! In zavoljo njiju bi po mojem mnenju mogla nekaj spremeniti?!

Nisem sicer feministka, ampak zdajle bom pa tudi jaz butnila eno hudo.

Tipa so vrglli iz NJEGOVEGA stanovanja? Sorry, ampak stanovanje je od njega in od njegovega sina. Čim je napumpal žensko, je dobil naslednika, za katerega je dolžan (tudi materialno) skrbeti in mu zagotoviti bivališče. Glede na to, da je Marjetka prispevala svojo maternico, da je rodila tega naslednika, je dolžan zagotoviti bivališče tudi njej. Vi šovinistični tipi nikoli ne boste hoteli dojeti, kakšna ŽRTEV in ne samo blagoslov je ženski donositi in roditi otroka. Tu je obraba hrbtenice zaradi teže ploda in plodovne vode, ki doseže pred porodom kakih 8 kg. tu so krčne žile, ki se jih ne znebiš več in sakramensko bolijo. Tu so nihanja hormonov, ki ti lahko popolnoma spremenijo fizično in psihično stanje, pa uničenje zobovja in še in še. Normalen moški SPOŠTUJE svojo nosečnico, jo razvaja in prenaša njeno (upravičeno) slabo voljo. Pa si ti priveži medicinko na trebuh in jej z njo, spi, seksaj, pojdi srat in v trgovino v kilometrsko vrsto čakat. Mislim, da ne bi zdržal niti dneva.
Ne, lažje je babo udarit, ko je tečna. Potem pa segati po nožih in pištolah, ko se je drznila prasica vreči me iz MOJEGA stanovanja.
JOK, nič več tvojega, ampak našega. Ampak iz našega se moraš odstranit, če si nasilnež, taki so zakoni. Predvsem v dobro OTROK, ki morajo to nasilje gledat, ali ga bit celo deležni.


No zdej pa povej popravici, kako bi ti reagirala,
če bi tebe dec vrgel iz tvojega stanovanja, tko da bi bila prisiljena spat v parku. da bi ti mož odvzel otroke, pa dosegel prepoved približanja otrokom,in domu, pa ko bi prišla preblizu bi klical policijo da bi ti policaji še globo nabili, od tebe zahteval še denar- preživnino. Iz parka bi pa gledala kako tvoj dec vodi mlade ljubice v tvoj dom, Pa da bi ga še kdo šuntal, naj te vedno prijavi, pa prosil da te še zaprejo…
Bi ti kaj takega mirno prenašala? al bi znorela? Kar povej, lahko pa pove še katera druga. Kolk od vas bi spoštovalo prepoved približevanja svojim otrokom?

Vse to se je zgodilo temu dedcu, in ni čudno da mu je odneslo pokrov, to je logična posledica tega, kaj so babnice počele z njim. Žena ob podpori teh feministk. Pa še sedaj prav nobena od tistih feministk ni pokazala nobenega sočutja do dedca, vse samo razmišljalo, kje so zgrešile da ga niso še bolj privili in spravile še v zapor in vzele še kaj, če mu je še kaj slučajno ostalo. Dedca so vrgle iz stanovanja in ni imel kam it, medtem ko so njej ponujali varno hišo.

No kako bi ve reagirale če bi se vam dogodilo to, kar se je temu dedcu?

Civilizirani ljudje sporov ne rešujejo z noži in pištolami. S svojim zadnjim dejanjem je tip samo dokazal, da je imela ženska prav, ko ga je ven vrgla.

Lahko pa rečemo tud drugače, spipalo s emu je zaradi tega, ker ga je ven vrgla.

Jaz ženske v tej zgodbi ne vidim kot žrtve.edina žrtev so otroci.Žrtev zmešane ženske in ekao zmešanega tipa.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Res je bla huda tale.
Tip je zrihtal stanovanje zanjo, pa ne samo zanjo, tudi za svoje otroke in za otroke iz njenih prejšnjih propadlih zvez. V varni hiši namreč.
Saj res, kje je pa oče njenega prejšnjega otroka?

Samo baba je bla žleht. Če bi šla v varno hišo bi on ostal v stanovanju, tega mu pa ni hotla privoščit, hotla je deca oskubit do konca in ga spraviti v park na klopco. Vzela mu je prav vse, kar je imel, razen prostosti, pa še za to zdej ene mislijo, da bi mu morali vzet.

Baba se je lahko odločala med mirnim življenjem v varni hiši, s tem da tip ostane v stanovanju, in med prepirom polnim življenjem če ostane v stanovanju, deca pa vrže ven na klopco. In se je raje odločila za zadnjo možnost. Pri njeni odločitvi pa so jo podpirale razne feministke iz raznoraznih združenj. njim ni bil cilj pomagat Marjetki – (v varni hiši bi se njeni problemi precej zmanjšali) njihov cilj je bil kako uničiti deca, kar jim je na koncu tud uspelo, sam dec se ni dal tko poceni kot so mislile hehe.

Joj. Brez zamere, ampak včasih od tebe berem takšne kretenizme.
Spider potem si tudi ti sam kriv, da imaš nek problem z ženskami. Poglobi se vase, mogoče še kaj izveš.[/quote]

Kdo je torej po tvoje kriv, da so enim ženskam všeč nasilnežI? Jaz sigurno ne.

V dotičnem primeru iz okolice Ormoža je ženska najprej imela pijanca, potem pa narkomana..[/quote]

In zato si je zaslužila, da jo je tip najprej pretepal, nato pa še zaklal. No pol pa bodi tak frajer, pa pojdi to v faco povedat dvema otrokoma, ki sta ostala brez mame. Nedvomno bosta razumela, saj imaš zelo dobre argumente.
Spider po bitki so vsi radi generali. Pa kako je fino pamet solit o stvareh, ki jih nisi izkusil.

… narkomana? Aja, ker so zapisali nekje, da so menda našli pri njenem novem manjšo količino marihuane … Ah, daj no!

… narkomana? Aja, ker so zapisali nekje, da so menda našli pri njenem novem manjšo količino marihuane … Ah, daj no![/quote]
Tolk so jo našli, da so ga zaprli.

tak clovk kot je ta tip, si ne zasluzi druzga kot metek v glavo. se arest je predobr za njega.

Sam kot ponavadi v nasi drzavi je tako, da vsi k so lopovi, morilci,…. jo odnesejo vedno poceni. ce bi imeli zakone tako kot je treba, potem se tole ne bi dogajal. Tko so pa tipu dal 4 mesce pogojno, iz koga se delajo norca.

Sam skoda da ta tipo ni naletu na zensko tako, k bi ona njemu pokazala obraz tak kot ga ima sam.

Kdo je torej po tvoje kriv, da so enim ženskam všeč nasilnežI? Jaz sigurno ne.

V dotičnem primeru iz okolice Ormoža je ženska najprej imela pijanca, potem pa narkomana..[/quote]

In zato si je zaslužila, da jo je tip najprej pretepal, nato pa še zaklal. No pol pa bodi tak frajer, pa pojdi to v faco povedat dvema otrokoma, ki sta ostala brez mame. Nedvomno bosta razumela, saj imaš zelo dobre argumente.
Spider po bitki so vsi radi generali. Pa kako je fino pamet solit o stvareh, ki jih nisi izkusil.[/quote]

Zakaj pa si je vzela takega, ki jo pretepa?

Še vedno nisem dobil odgovora na to vprašanje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Mirnim življenjem v varni hiši?!? Varna hiša ni fensi hotel, veš. Je zadnja od zadnjih možnosti, ki bi si jo ženska želela zase in svoje otroke. Pa še prehodna možnost je. Ampak res pa je, da bi tudi jaz raje izbrala varno hišo, kot pa da bi se za stanovanje s takim kretenom bockala. Morda je ženska res narobe postopala, ampak še enkrat ponavljam: Ni si zato zaslužila, da jo brutalno zakolje in nista si zaslužila otroka, da ostaneta brez mamice. Pa tudi če bi bila zadnja kretenka na tem svetu. (Pri tem so izvzete le tiste, ki same pretepajo, zlorabljajo otroke, pa še te ni kar za pobit ampak civilizirano jih umaknit iz družbe)

Enega od možnih odgovorov sem jaz že navedla, pa tudi nekaj predhodnic, ki so odgovarjale na tovrstne bedarije. To je, da je imela verjetno nasilnega očeta, dedka ali kakega drugega dominantnega moškega v družini, kjer je odraščala.

Prav privoščila bi vam, pametnjakovičem, da vas dobi v roke kaka izkoriščevalska damica, ki bi vam pocuzala vse, od premoženja, pa do dostojanstva. Ko bi pa potem vas takole spraševali: “Kdo ti je pa kriv, da si si tako izbral,…” bi pa jokcali: “Ko ima pa takooo dobre joške…”

Misliš takšno kot je bla tale Marjetka. Ki je dedcu vzela prav vse, edino v zapor ji ga pred smrtjo še ni uspeli spravit, čeprav je poskušala tud to.

New Report

Close