Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Dermatologija težavice

težavice

Spoštovani!

Po lasišču se mi pojavijo rdeči fleki, ki me grozno srbijo. Ko jih razpraskam, tam astane hrasta, tako da imam po glavi cel kup hrast. Kako naj se tega znebim.

Po vratu se mi pojavljajo izrastki kot nekakšne bradavice. Kako naj to odpravim. Imam pa tudi eno materino znamenje, na vratu, ki bi si ga želela odstraniti. Zanima me ali se to da samoplačniško in kje lahko to opravim?

Hvala za odgovore in lep pozdrav,

asya

Spoštovani,

ker imate težave , ki zahtevajo dermatološko obravnavo, Vam svetujem pregled pri dermatologu.
Težave , ki jih omenjate je moč odstraniti samoplačniško v ambulantah, naslove lahko dobite v revijah z zdravstveno tematiko(Zdravje,….).
Izrasteke na vratu (dermatofibrome) vam bodo odstranili z radifrekvenčnim ablativnim aparatom, pig. znamenje na vratu pa s kirurškim izrezanjem v lokalni anesteziji. Znamnenje nato še pregleda patohistolog pod mikroskopom , ki dokončno postavi diagnozo.

Obenem pokažite še lasišče, mislim, da je suho, zato Vam bodo predpisali olje ali pa tonik.

Pozdrav

________________________________ asis.Larisa Stojanovič, dr.med.spec.dermatovenerologije

New Report

Close