Najdi forum

Težave z lastnikom stanovanja

Jaz bi šla počasi s stanovanja, čeprav te razuemm, da ti ni lahko. Ampak lahko dobiš najemodajalca, ki bi čisto ok in boste bolj zadovoljni.

Jaz sem najemodajalka, vendar jaz plačujem te stroške za obnova bloka, v stanovanju imam že nekaj let ene najemnike. Brez probljema kupim tudi tiste stvari, ki niso zame nujnost npr. zamenjava starega boljlerja zaradi tega, da je znesek stroška elektrike za najemnike manjši. To ni težko, če so najemniki fajn in se zavedaš koga vse lahko dobiš v stanovanje. Tudi najemnina je že več kot dve leti ista, pa že v osnovi ni visoka.

Potem pa računaj na izselitev 1. avgusta. Varščine vama ne bo vrnila, zato bosta lahko še 2 meseca več notri (za kolikor je vplačana varščina).
1. junija ji samo povejta, da se selita in da bosta koristila še varščino, ki jo je (predvidevam) prejela v začetku. Imate to kje zapisano? Ker starejši ljudje se znajo narediti pozabljivi, v kolikor niso res. 😉

Jaz sem oddajala 48 m2, dvosobno 5 minut do stare Lj, 400 EUR , no sedaj sem oddala. Pa je stanovanje samo vsiljivo, ter v bloku. Kakšne hude cene imate, vi niste normalni….

Pozdravljena,

upam, da ste uspešno rešili nastalo situacijo. V kolikor imate kakšna dodatna vprašanja se lahko oglasite pri nas za brezplačen pravni nasvet. Prilagam vam povezavo do spletnega mesta :
http://www.stan.si/

Srečno

New Report

Close