Najdi forum

Težave z erekcijo

Pozdravljeni!
Star sem 20 let in se mi je že pri treh puncah zgodil da nism dosegel erekcije. Prej sem imel punco eno leto in sva velik seksala in nikoli nisem imel problemov z erekcijo. Dal sem tudi kri, da sm izmeru kok imam testosterona in je pokazal da ga imam kar precej (proti visji meji normale). Prosim za pomoč.

Pozdravljeni.
Potrebno je poudariti, da tako pri ženskah kot tudi pri moških spolno vzburjenost zajemata tako duševno kot tudi fizično stanje. Predvsem različni dražljaji in lahko izzovejo občutke užitka ter želje/potrebe po nadaljnji stimulaciji.
Priporočam, da si preberete še naslednji prispevek:
https://med.over.net/clanek/kaj-lahko-pricakujete-od-spolnosti-v-partnerstvu/?utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search

V kolikor boste imeli še vprašanja sem vam na razpolago.
lp.

izr. prof. dr. Andrej Starc, izredni profesor javnega zdravstva seksolog, terapevt medicinske hipnoze Ambulanta za integrativno medicino Dr. Starc www.dr-starc.com

Kaj mi svetujete da poskusim, da bi to odravil, saj nočem, da se mi to še naprej dogaja. Ali je pri taki starosti smisleno jemati kakšna dopolnila za povečanje libida (če je razlog v tem)?

Ali si želite to odpravit je izključno in samo vaša odločitev.
V kolikor so vrednosti spolnih hormonov v referenčnih območjih, normalno stanje kardiovaskularnega sistema in ni bilo poškodb v intimnih področjih se predvideva, da so težave/problemi bolj psihične narave.

lp

izr. prof. dr. Andrej Starc, izredni profesor javnega zdravstva seksolog, terapevt medicinske hipnoze Ambulanta za integrativno medicino Dr. Starc www.dr-starc.com

New Report

Close