Najdi forum

Težave s kolenom

Pozdravljeni, g. Pilih,

11.5.2010 ste mi naredili rekonstrukcijo sprednje križne vezi.

Pred 2 dnevoma sem igral badminton na sicer spolzki podlagi. Pri počepu proti žogici sem zaslišal glasen pok v kolenu. Prenehal sem igrati in si dal na koleno obhladek. Prisotne je bilo nekaj bolečine na notranji strani kolena, vendar bolečina ni bila huda. Bolečina je izginila po kakšnih 30 minutah. Otekline ni bilo nobene.

Ker sem predvideval, da ni nič hujšega sem naslednji dan spet igral in spet se je ponovilo. Spet sem zaslišal glasen pok.

Bolečin v kolenu nimam, koleno ni nič otečeno. Mi pa neprestano nekaj poka oz. preskakuje na notranjem delu kolena, koleno pa se mi zdi mogoče čist malenkost nestabilno oz. imam čuden občutek.

Prosim za nasvet in pomoč.

Lep dan želim!

LP, David

Vse skupaj je sumljivo na raztrganino notranjega meniskusa. Priporočam pregled.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Pozdravljeni,

Sem se naročil k vam na pregled in sicer 28.2. Zanima me ali lahko v tem času obremenjujem koleno? Fitnes, kolo, tek…?

Najlepša hvala za vaše odgovore!

LP, David

Z obremenitvami rajši počakajte do pregleda.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close