Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Težave pri vzdrževanju erekcije

Težave pri vzdrževanju erekcije

Pozdravljeni,

pred kratkim sem razmeroma pozno (22 let) izgubil nedolžnost, in ugotovil, da imam težave. Na začetku, med predigro lahko dobim erekcijo, a jo zelo hitro izgubim, dovolj je le kratka prekinitev (npr. menjava položaja). Potem je sploh ne morem dobiti nazaj. Partnerica je razumevajoča, a se počutim grozno, ker ne vem, kaj je narobe in kaj naj storim, zadeva je tudi močno udarila na mojo samozavest. Masturbiram lahko normalno, tako da se težava pojavlja le pri seksu. Namesto da bi bil vsakič manj živčen in pod stresom, je zdaj vsakič huje. Kaj naj naredim? Pred seksom se skušam umiriti, pa mi ne uspeva najbolj.

Že vnaprej hvala za nasvet.

Pozdravljen.

Iz navedenega lahko sklepam, da pri vas ne gre za organsko motnjo, saj lahko normalno masturbirate brez izgube erekcije. V kolikor bi bila organska motnja (običajno) imajo fantje/moški težavo že s samim masturbiranjem.
Pri vas gre za psihološki moment. Predlagam vam pregled in pogovor/razgovor.
lp

izr. prof. dr. Andrej Starc, izredni profesor javnega zdravstva seksolog, terapevt medicinske hipnoze Ambulanta za integrativno medicino Dr. Starc www.dr-starc.com

New Report

Close