Najdi forum

Zdaj, ko vse vemo o tem, kako se vi počutite, pa eno drugo vprašanje. Kako se on ob vas?
[/quote]

Kolikor sem ga vprašala – vse je v redu, nič ga ne moti, všeč mu je, da ga ne preverjam ko gre s kolegi (druge žene/punce nenehno pišejo svojim sms kje je, kdaj bo doma…) samo več bi sexal. In to bi naj bilo vir vsega z njegove strani… Sem pojasnila, da mi je žal, ampak ker se ne počutim željeno, spoštovano,… (sama ne morem kar izklopit vsega tega v glavi) je samo rekel, da bo poskusil…na kar še vedno čakam – namreč, da prične poskušati… Njegovo obnašanje je še namreč vedno isto, brez sprememb.
Če je še kaj, mi je žal, ampak ni povedal. Tako da je to zanj največji problem (premalo sexa). Če bi bilo po njegovo, bi lahko tudi večkrat na dan….

Premalo sexa je ugotovitev na koncu. Pa vendar skozi temo iščem samo en, ne tako nepomemben odgovor. Kaj razumemo pod spoštovanje, je za večino spoštovanje res tako malo vredno? Namreč mož se daje dol s kolegico, za svoje početje nima opravičila (s figo v žepu???). Njegove (banalne???) laži sprejema, kot da je to nekaj za kar se pač ne komplicira. Za povrh pa ji je popolnoma vseeno, čeprav se že sodelavci norčujejo. Očitno res konkretna časovna dolžina. Torej, težave bi rešilo bodisi več sexa? Ali pa kot je omenjeno pred tem, če bi jo vsaj spoštoval in bi se počutila željeno itd., bi mu oprostila tudi ta adrenalin. Pa naj reče kdor hoče kar hoče, eni imajo pa srečo!

Ja, če bi njegov odnos bil takšen, kjer bi se sama počutila žensko, željeno, spoštovano …potem definitivno ne bi razmišljala o odhodu.
Edino v kar bi rekla da sem prepričana je to, da tistega pravega varanja ni, je pa očitno to nek adrenalin zanj. (verjetno se zaveda, kaj bi sledilo, če bi prestopil mejo, ki mi je še sprejemljiva). In morda, res morda, bi še ta adrenalin spregledala, če bi potem doma bilo vse zgoraj našteto.
[/quote]

Mislim, da je tukaj popolnoma brezpredmetno, ali ga je že vtaknil vanjo ali ne; vajin odnos je bolj tako tako in resnično ne verjamem, da bi ta tehnična podrobnost kaj bistvenega spremenila.
Ne razumem, o kakšnih mejah govoriš. Dela se norca iz tebe, flirta pred tvojimi očmi, laže ti, prikriva, prireja resnico, ne izrazi ljubezni do tebe, ne pogovarja se tako prijazno s tabo kot z neko sodelavko – bi te moral še udarit, da bi šel čez mejo? Njemu je jasno predvsem to, da lahko stori marsikaj, pa to zanj ne bo imelo posledic. Vprašaj se dvoje: kaj ima on od tebe, kaj mu pomeniš?
In še pomembneje: kaj imaš ti od njega kot partnerja, tovariša, prijatelja, ljubimca, svojega srčka ali kakorkoli že si mu včasih govorila?

Morda pa ljubica dojema, da je enkraten predmet poželenja. Ali pa ima tudi ona svojo računico? Če je njegova stranka, bo že tako uredila, da ji bo sex z njim pomagal na lestvici. Po načelu daj-dam.
Če sta pametna ne sexata v službenih prostorih (bolj priporočljivo je pri njej doma in obratno). Stvar dogovora. Važno je tajno sodelovanje, kontrola, zavarovanje okolice nujno itn
Vsekakor ta žena še zdaleč ni tako naivna. Ali pa se motim…….

New Report

Close