Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? terapija bele omele

terapija bele omele

Bela Omela , se dela iz nje čaj in pije dvakrat na dan. za vitamine sam uporabljo VITAMIN B17 na internetu najdete upišite.ZELENI SOK OD ŽITA ta sok proizvode v beogradu mi pa dostavljanmo v slovenije za rakove bolnike, sok je v zmrnjenem stanju in je potrebna hladilna komora . sam sam imo rak karcnoma na kosti v jan 2013, danas se lak povvalim da te opake bolezni ni več.bela imela zeleni sok od žita na 030414571 ili 041810028

Prosim moderatorko, da zbriše prejšnji meil, ker se posredujejo lažne informacije, z namenom prodaje nekih sokov iz Beograda.
Opozarjam, da bela omela v obliki kapljic ali soka ne pomaga pri raku; lahko pa zniža krvni tlak.
Se je že zgodilo, da je gospa kolabirala, ker je pila preveč tega, ker je verjela nekim laikom.
Vse moje izjave v tej temi, sedaj po izdaji moje knjige, tudi niso več aktualne. Sedaj namreč opisujem naravnavanje odmerka po individualnem imunskem odgovoru in se lahko na ta način zdravijo tudi sistemske vrste raka; vendar samo pod strokovnim spremstvom.
Tudi druge stvari, ki so zgoraj navedene, niso kompatibilne z omelo; tako da je bolje če se zbriše cela tema, kot pa da se škoduje javnosti, ki verjame nekim prekupčevalcem ali pa bolnikom, ki so mislili, da so ozdravili in jih že ni več med nami.
In spet lahko piše v forum vsak kar hoče :o( – in mnogi to plačajo z življenjem.

Pozdravljeni ga. dr. Iva

Prosila bi vas kako lahko kontaktiram, ker poskušam že kar lep čas brez uspeha. Tako, da sem zdaj poskusila tako. Upam, da ne bo nič narobe.

Sicer gre za zdravstveno stanje mojega moža.
Prosila bi, če mi lahko posredujete na moj mail.

Lep pozdrav.

Pozdravljena „mrtincek“,
verjetno ste me poskušali kontaktirati z gmeila oz. njihovih podružnic. Gmail in Microsoft so bolj konkurenti kot pa kolegi; zato komuniciranje ne uspeva. Marsikdo je morda že pomislil, da mu nisem odgovorila. Isto velja za online shop, kjer mnogi naročajo knjigo in ne dobijo odgovora na gmail. Če me želite osebno kontaktirati, mi lahko zaenkrat pišete na meil, ki je napisan v profilu. Za direkten kontakt pa bo treba vzeti kakšnega drugega ponudnika elektronske pošte. Npr. hotmail, yahoo, live…so vse brezplačni ponudniki in nimajo težav v mednarodnem prometu.
Jaz nimam Vašega meila. Če me ne morete kontaktirati tu preko osebnega sporočila, lahko poskusite preko kamline foruma.
lp

Ali je ta blog še aktualen,

Zanima me, ali se je v 10 letih miselnost v slovenskem zdravstvu glede uporabe bele omele za dopolnilno uporabo pri zdravljenju raka kaj spremenila. Bila bi vesela vsake informacije.

Pozdravljeni, spet se oglašam z vprašanjem, ali ima kdo v zadnjem času kakršnekoli izkušnje pri uporabi injekcij bele omele? Na koga bi se lahko obrnili glede doziranja, seveda le na podlagi izvidov in ne kar tako na pamet? Ali mogoče še kdo ve, če se še vedno kupijo lahko le v Avstriji, Nemčiji, Italiji, seveda v lekarnah? Prosim za pomoč čim prej, hvala

Poslji meil ali osebno sporocilo na ime driva v forumu.

Pozdravljena ga. Vlasta,
če vam ni odveč – bi vas prosila za navodila glede bele omele na mail: [email protected].

Iskrena hvala!

LP
Goga

New Report

Close