Najdi forum

Tast in tašča

Se ne strinjam, da bi nekdo imel otroke za to, da bo ukrotil njegove stare starse! Verjemi, ce je tvoj fant vse on sam kupil, bo verjetno tudi otrok vec ali manj cisto – njihov! Verjetno pa se bodo vmesavali v vzgojo…

Zivjo Karmen!

Podoben problem sem imel tudi jaz, ko sva se s punco preselila nazaj domov k njej v hiso. Ko sva zacela ziveti skupaj, sva bila najprej v najemniskem stanovanju priblizno 3 leta. Potem pa se preseliva k njej domov v hiso, kjer je zivela njena mama ter oba stara starsa. Na zacetku je bilo se vse v redu, dokler niso pokazali pravega obraza (hinavscina, nezadovoljstvo nad mano itd..)

Imel sem iste probleme kot ti, kjer so kar naprej govorili, da nic ne dam za v trgovino in podobno. Ceprav sva imela loceno gospodinjstvo od njenih tastarih, so zmerom nekaj vtikali v najine stvari.

V glavnem hocem ti samo povedati, da ce hoces obrzati zvezo s svojim partnerjem, potem ce cimprej preselita drugam. Enkrat ti bo “dopizdilo” in bos samo lahko odsla. Tako sem tudi jaz naredil, pa ceprav sem ignoriral vse skupaj, pa se po karakterju sem velik flegmatik. Bos videla, da te bo zacelo dobesedno razjedat in ti bos imela dost. Ceprav ti tvoj partner stoji ob strani, to ne pomaga kaj prevec pri ohranitvi zveze.

lp,Seba

Pri meni je isto. Samo toliko da veš da sploh nisi edina!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close